شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد قهرمان مسابقات فوتسال سرداران شهید

» شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد قهرمان مسابقات فوتسال یادوآره سرداران شهید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مسابقات فوتسال یادوآره سرداران شهید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس با شرکت هشت تیم و به مدت سه روز در سالن ورزشی برق ناحیه بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

در پایان این مسابقات، تیم شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به سرپرستی " فردوس جعفری " توانست در فینال، تیم پایانه های نفتی خارک از استان بوشهر به سرپرستی " حمید بهی " را با نتیجه پنج بر صفر شکست دهد و قهرمان این دوره از مسابقات شود.

تیم فوتسال بانک رسالت یاسوج به سرپرستی " سیدحمید حسینیان " با شکست تیم فوتسال آب و فاضلاب شهری استان کهگیلویه و بویراحمد توانست مقام سوم این دوره از مسابقات را بخود اختصاص دهد.

در آئین اختتامیه مسابقات فوتسال یادوآره سرداران شهدا و گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس، قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که شهدای در تمامی دوران ها به ما آموختند با صبر و تحمل است که می توان در برابر سختی ها ایستاد و پیروز شد.

" دکتر نادر جانی پور " گفت: دفاع مقدس، شهدا و ایثارگران، راه پیروزی را به ما نشان داده و این راه باید با قدرت ادامه داشته باشد.

وی با برشمردن برخی از ملاک های سلامتی، ورزش را یکی از این ملاک ها عنوان و اظهارداشت: باید پذیرفت که با ورزش می توان هم جسمی سالم داشت و هم روحی بانشاط.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: ورزشکاران بخوبی توان عبور از سختی ها را همواره داشته و با داشتن جسم و روحی سالم می توان از سختی ها به آسانی عبور کرد.

در پایان این آئین به تیم های برتر این دوره از مسابقات لوح تقدیر تقدیم شد.
از تیم فوتسال برق ناحیه بویراحمد هم به عنوان " تیم اخلاق " تجلیل شد.
لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات