بازدید استاندار کردستان از تصفیه خانه آب در حال احداث شهر دلبران

بهمن مرادنیا استاندار کردستان دوشنبه پانزدهم مهرماه جاری در جریان سفر به شهرستان قروه از تصفیه خانه آب در حال احداث شهر دلبران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کردستان در این بازدید که معاون عمرانی استاندار و برخی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند، استاندار کردستان در جریان فرآیند احداث این تصفیه خانه قرار گرفت.

تصفیه خانه آب شرب شهر دلبران در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع احداث شده و تاکنون برای این پروژه بیش از ۱۶ میلیارد ریال هزینه شده است و تا اتمام کار این رقم به ۲۵ میلیارد ریال خواهد رسید.

عملیات اجرایی ساخت تصفیه خانه آب دلبران از سال ۹۶ آغاز شد و با تکمیل و راه اندازی  این تصفیه خانه، تامین آب شرب شهر دلبران که پیش ازین از طریق انتقال آب از روستای خریله انجام می گرفت، به طور مستقیم از آب شهر دلبران اجرا می شود.

این تصفیه خانه توان تامین و پمپاژ آب به میزان ۲۰ لیتر بر ثانیه را دارا است و با افتتاح آن مشکلات قطعی های گاه و بیگاه آب شهر دلبران به طور کامل برطرف می شود.

استاندار کردستان در این بازدید بر ضرورت راه اندازی هرچه سریعتر این تصفیه خانه تاکید کرد و گفت: استانداری نیز مساعدت لازم برای تکمیل این پروژه را انجام خواهد داد.

شهر دلبران دارای ۱۰ هزار نفر جمعیت و بالغ بر ۲ هزار فقره اشتراک می باشد.
لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان کردستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان کردستان

  شرکت آب و فاضلاب استان کردستان

  شرکت آب و فاضلاب استان کردستان یک شرکت در شهر سنندج می باشد

   نظرات