قهرمانی آتش نشانان شهر باران در مسابقات طناب کشی کارگران استان گیلان/آتش نشانی رشت

قهرمانی آتش نشانان شهر باران در مسابقات طناب کشی کارگران استان گیلان/آتش نشانی رشت


125رشت_ به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی تیم منتخب طناب کشی سازمان آتش نشانی رشت مقام نخست اولین دوره مسابقات طناب کشی قهرمانی کارگران استان گیلان را از آن خود کرد .

این مسابقات با حضور چهار تیم طناب کشی شامل دانشگاه علوم پزشکی گیلان، سپید ماکیان لوشان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت، تیم منتخب آتش نشانی رشت، روز چهارشنبه 17 مهر 98در سالن چند منظوره شهدای آتش نشانی برگزار و تیم ها در یک جدول دوره ای با هم به رقابت پرداختند که تیم منتخب آتش نشانان شهر باران با اقتدار تیم های، سپید ماکیان، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و درنهایت در بازی آخر خود سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری را با نتیجه 2 بر صفر مغلوب خود ساخت و در مجموع امتیازات به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت و باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و دانشگاه علوم پزشکی گیلان به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند .

گفتنی است؛ اکبر پیوندی، هادی بشیری، جعفر بهشتی، مهران نجفی، سبحان قلیزاده، صایب هنرورد، وحید دهقان، اسماعیل پور رضا،عین آله عاشوری از بازیکنان تیم طناب کشی آتش نشانان شهر باران بودند و علیرضا علیزاده مربیگری و شهرام مومنی سرپرستی تیم را در این مسابقات بر عهده داشتند .

مسوول برگزاری این مسابقات گفت: این دوره از مسابقات که برای نخستین بار با میزبانی سازمان آتش نشانی همراه بود با مشارکت هیات ورزش کارگران استان برگزار شد .

رامین قلیزاده تاکید کرد قهرمان این دوره از مسابقات جواز حضور در مسابقات کارگری کشوری را از آن خود کرد .

همین گزارش حاکی است مدیران شهری و استانی از جمله مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آتش نشانی و رییس هیات ورزش کارگران استان در جریان برگزاری این مسابقات حضور داشتند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات