آینده را باید ساخت

آینده را باید ساخت

آینده را باید ساخت

به مناسبت روز جهانی کودک،  جشن بزرگ این روز با عنوان به سوی شهردوستدار کودک و با شعار آینده را باید ساخت با همکاری شهرداری گرگان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و نظام مهندسی ساختمان گلستان و دیگر ارگان های مرتبط در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، افتتاحه مراسم با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گرگان و دیگر مدیران استان در محل پارکینگ شهرداری با اجرای برنامه های شاد برای کودکان آغاز سپس مراسم رژه کودکان از میدان شهرداری، خیابان پاسداران و پارک شهر گرگان با حضور کودکان معلول، کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست، کودکان بازمانده از تحصیل، کودکان کار و کودکان مهدهای کودک شهر گرگان برگزار شد.

یکی از نکات بسیار مهم در فرهنگ‌سازی، آموزش از سنین پایین و کودکی است، سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان که در زمینه ترویج  و آموزش مقررات ملی ساختمان در بین کودکان و نوجوان پیشرو می باشد، ۶۰۰جلد دفتر نقاشی با طرح جلد کودکانه و شعار آموزشی مقررات ملی ساختمان و ۱۰۰۰ عدد لوازم التحریرشامل مداد، پاک کن و مداد تراش را آماده و به کودکان شرکت کننده در این مراسم اهدا کرد.

مهمترین برنامه این مراسم برگزاری  نقاشی دیواری کودکان به طول ۱۵۰ متر با مشارکت ۲۰۰ کودک و موضوع «از مدرسه تا خانه» می باشد.

در محل پارک، نمایشگاه ویژه «روز دوستدار کودک» با همراهی، نظام مهندسی ساختمان،کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مرکز بهداشت، بهزیستی، اداره استاندارد، انجمن‌های خیریه کودکان و خانه‌های فرهنگ برپا می باشد.

خاطر نشان می گردد این مراسم از ۹ صبح امروز آغاز وتا ساعت ۱۷ ادامه دارد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان یک انجمن در شهر گرگان می باشد

   نظرات