تشریح پویش "الف، ب، ایران"توسط وزیر نیرو برای مدیران...

دکتر رضا اردکانیان در ارتباط ویدیو کنفرانسی از محل ستاد وزارت نیرو با مدیران عامل شرکت‌های آب و برق سراسر کشور به تشریح "پویش الف، ب، ایران پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این نشست ویدیو کنفرانسی که با حضور اعضای شورای هماهنگی  مدیران عامل صنعت آب و برق استان در محل این شرکت برگزار شد دکتر اردکانیان پویش "الف، ب، ایران" را فرصتی برای تبلور همدلی در جامعه دانست و افزود: یکی از مولفه‌های اصلی برنامه وزارت نیروی دولت دوازدهم مدیریت توامان عرضه و تقاضا در بخش آب و انرژی میباشد که این مسئله مهم در شاخه علوم اجتماعی تعریف شده و مستلزم یک ارتباط سازمان یافته با مصرف‌کنندگان و مردم است .

وی اجرای این پویش را فرصت مناسبی برای تبلور همدلی در بخش‌های مختلف وزارت نیرو و جامعه دانست و افزود: این پویش باید به صورت یک مجموعه واحد و منسجم دیده شود و قابل تفکیک به اجزا نیست؛ با اینکه تقسیم‌بندی‌های اداری و سازمانی ظاهر موجه و فریبنده‌ دارد اما تجربه نشان داده که تقسیم یک موضوع واحد به اجزای مختلف در نهایت به عملکرد غیرقابل دفاع منتهی می‌شود؛ بر همین اساس با اجرای موفق این برنامه از سوی تمامی شرکت‌های آب و برق سراسر کشور تا پایان سال یک ید واحده خواهیم بود .

دکتر اردکانیان با اشاره به اینکه با اجرای این پوشش 227 طرح بزرگ آب و برق تا پایان امسال در 31 استان کشور افتتاح خواهد شد، ادامه داد: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته مقرر شده است تا پایان امسال هر هفته یک پروژه مهم آب و برق به بهره‌برداری برسد .

وزیر نیرو تاکید کرد: این طرح با هدف افزایش تولید محصولات کشاورزی، جلوگیری از آلودگی آب‌های سطحی، کنترل سیلاب، استفاده مجدد از پساب، اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی، تامین برق مطمئن برای بخش‌های مختلف کاهش مهاجرت به ویژه در مناطق مرزی و محروم، تشویق و فراهم کردن زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، تامین آب شرب سالم و پایدار برای مصارف مختلف و جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب آغاز شده است .

وی ادامه داد: با اجرای این پویش، «همه با هم» خواهیم دید که در عرصه خدمات زیربنایی آب و برق که زمینه‌ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخش‌های اقتصادی کشور است، متخصصان ایران زمین چه می‌کنند و سرمایه‌های این کشور را چگونه برای ارتقای زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های تولیدی و کیفیت زندگی به کار می‌گیرند .

اردکانیان در پایان خاطرنشان کرد: این پویش به خوبی نشان خواهد داد کشوری که تحت شدیدترین تحریم‌های ظالمانه اقتصادی است چگونه موفق شده با اتکا به توان داخلی خود دستاوردهای بی‌نظیری را در عرصه آب و برق کسب کند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات