برگزاری ویژه برنامه آینده را باید ساخت در سنندج

ویژه‌برنامه‌های روز جهانی کودک ۱۶ مهرماه، با عنوان آینده را باید ساخت در محل خانه کرد سنندج با حضور کودکان و نوجوانان سنندجی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، ویژه‌برنامه‌های روز جهانی کودک روز سه شنبه ۱۶ مهرماه، ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ادارات میراث فرهنگی، هلال احمر، محیط زیست، شهرداری سنندج، آموزش و پرورش، بانک کشاورزی ، بهزیستی و روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت آب منطقه ای کردستان، در خانه کرد برگزار گردید.

کارگاه های کتاب سازی، سفالگری، نقاشی، بازی و سرگرمی، فعالیت علمی، خوشنویسی و کاردستی با محوریت صرفه جویی در مصرف آب از جمله کارگاه هایی بود که کودکان، با نشاط در آن حضور داشتند . اجرای نمایش عروسکی از دیگر برنامه های اجرایی این روز بود که کودکان علاقه مند به دیدن نمایش عروسکی نیز، در گوشه ای از حیات خانه کرد به دیدن این نمایش شاد نشستند و با این نمایش همراه شدند. این برنامه ها با هدف اطلاع رسانی و فرهنگ سازی صرفه جویی و مدیریت مصرف آب و همچنین تبیین خواسته‌های امروز و افزایش آگاهی‌های جامعه نسبت به اهمیت جایگاه آب، برگزار گردید.

شور نشاط کودکان شرکت کننده در مراسم روز جهانی کودک در حیات خانه کرد وصف ناشدنی بود و شوق برای حضور در فعالیت ها به زیبایی آن می افزود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كردستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كردستان

    شركت آب منطقه‌ای كردستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات