دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با رئیس کل دادگستری استان

دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان، در ابتدای این دیدار مهندس منصور ستوده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: از آغازسال 98 تاکنون تعداد 290حلقه چاه غیرمجاز دارای حکم قضائی  با حجم آب صرفه جویی شده بیش از 8 میلیون مترمکعب و عمق انسداد 10 هزار متر پرومسدود گردیده است.

وی تاکید کرد: در مجموع از سال 93 تاکنون تعداد 3780 حلقه چاه غیرمجاز با حجم آب صرفه جویی شده بیش از 265 میلیون مترمکعب وعمق انسداد بیش از 130 کیلومتر پرو مسلوب المنفعه گردیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان افزود: میزان بارش استان از ابتدای سال آبی گذشته بمیزان 605 میلیمتر بوده است که نسبت به سال آبی گذشته 52 درصد افزایش و نسبت به میانگین بلند مدت 68 درصد افزایش را نشان می دهد.

ستوده افزود: در مجموع تعداد 4700 دستگاه کنتور هوشمند آب وبرق بر روی چاههای مجاز نصب گردیده که قرار است تا پایان برنامه ششم توسعه همه چاه ها به کنتور هوشمند مجهز شوند.

وی ادامه داد: در خصوص سیلاب های ابتدا سالجاری شرکت آب منطقه ای همدان از بهمن ماه سال گذشته اقدام به کنترل مخازن سدها نمود که آسیبی به پایین دست وارد نشود که خوشبختانه با این کار توانستیم بخش عمده ای از سیلاب را در مخازن سدها کنترل و ذخیره نمائیم.

ستوده گفت: نکته قابل تقدیر در زمان سیلاب عکس العمل سریع دادگستری در صدور رای در خصوص تصرف رودخانه ها بود که به ما خیلی کمک کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان افزود: اعتبارات گذشته در خصوص رودخانه ها بسیار ناچیز بود اما خوشبختانه امسال در حدود 3 میلیارد تومان برای رودخانه ها و مبلغ 4.5 میلیارد تومان برای تاسیسات اعتبار گرفتیم.

ستوده درپایان گفت: در این چند سال گذشته دادگستری همکاری بسیار خوبی با مجموعه ما داشته که قابل تقدیر است و امیدوارم این روند ادامه دار باشد.

در ادامه این دیدار دکتر محمدرضا عدالتخواه رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: همکاران ما حتما همکاری لازم را با شرکت آب منطقه ای همدان انجام خواهند داد و هر کمکی که در جهت حفظ منابع آب باشد دریغ نخواهیم کرد.

وی افزود: برای کسانی که جرایم سبک انجام می دهند احکام جایگزین در نظر گرفته شده است که در نامه ای که به ادارات میفرستیم ادارات نمایندگان خود را به دادگستری معرفی میکنند و ما خدماتی را که دارند به آنان در این قالب ارائه می دهیم.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای همدان

    شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات