توسعه فضاهای آموزشی کودکان در بودجه سال آینده...

توسعه فضاهای آموزشی کودکان در بودجه سال آینده...


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی، رییس پارلمان محلی این شهر، در جلسه علنی شورا با تأکید بر این مطلب و با اشاره به روز جهانی کودک، گفت: بخشی از تربیت کودکان در محیط خانواده و بخش دیگر در فضاهای آموزشی و شهری انجام می شود؛ از همین رو باید به توسعه مراکز آموزشی و تفریحی در شهرها توجه بیشتری صورت گیرد.

رییس پارلمان محلی قزوین در ادامه تأکید کرد: باید فضاهای آموزشی و تفریحی برای کودکان در شهر قزوین توسعه یابد تا شرایط برای آموزش مباحث اجتماعی به آنها فراهم شود.

داودی، در بخش دیگری از این جلسه، ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی عوامل نیروی انتظامی، خاطرنشان کرد: این تلاش ها و از خودگذشتکی ها ضامن امنیت و تأمین کننده جان و مال شهروندان است.

وی افزود: برخورد با متخلفان و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی از اقدامات خطیر و مهم نیروی انتظامی است که باید قدردان آن بود.

رییس پارلمان محلی قزوین با اشاره به روز جهانی پست، خاطرنشان کرد: با وجود پیشرفت تکنولوزی به ویژه در حوزه ارتباطات، همچنان کارایی پست در ارائه خدمات به شهروندان ستودنی و ارزشمند است.

/پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات