مسعود مومنی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی :5000نفر از دانش آموزان و شهروندان طی ده روز مسائل ایمنی و اتش نشانی را فرا گرفتند.

مسعود مومنی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی :5000نفر از دانش آموزان و شهروندان طی ده روز مسائل ایمنی و اتش نشانی را فرا گرفتند.

مسعود مومنی فرد رئیس سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زرند از بروز شدن تمامی امکانات و تجهیزات این سازمان خبر داد و گفت: یکی از اهدافی که در طی سال جاری به دنبال تحقق آن هستیم اموزش شهروندان و افزایش آتش نشانان افتخاری می باشد .

مسعود مومنی با اعلام اینکه در طی چند سال گذشته شاهد کاهش آمار آتش سوزی در سطح شهر زرند بوده ایم تصریح کرد: فرهنگ‌سازی و آموزش، همکاری شهروندان و رعایت نکات ایمنی باعث کاهش این آمار شده است

مومنی فرد با اعلام این موضوع که بالغ بر 5000نفر در طی ده روز بخشی از اصول ایمنی و اطفاء حریق را فرا گرفته اند ،گفت:این سازمان آمادگی دارد تا والدین دانش آموزان،رانندگان سرویسهای مدارس،مدیران مدارس و ... تحت پوشش آموزش امداد و نجات و اطفاء حریق قراردهد .

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی افزود:در سال جاری نیز این سازمان با برپائی نمایشگاه آتش نشانی علاوه بر نمایش دستاوردها و لوازم خریداری شده سعی در برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت برای شهروندان نموداست.

وی افزود:انجام مانور اطفاء حریق،امدادونجات و تصادفات جاده ای فاطفاء حریق با خاموش کننده دستی ،اطفاء سیلندر گاز ،چاپ بروشور و برنامه کلاسی با شعارهای ایمنی ،بازدید از مدارس و کنترل ایمنی آنها،آموزش مدارس و دانش آموزان در مدارس دوره اول و دوم و... از مهمترین برنامه های این سازمان در 7 مهر امسال بوده است .

وی از اجرای طرح آموزش 20هزار نفری شهروندان زرندی خبر داد و گفت: سعی داریم تا پایان سال این امر را به تحقق برسانیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات