از برچسب سرویس مدارس دانش آموزی رونمایی شد

از برچسب سرویس مدارس دانش آموزی رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: به منظور مدیریت یکپارچه و رصد و نظارت بر عملکرد ناوگان سرویس مدارس دانش آموزی، برای اولین بار برای خودروهای سرویس مدارس برچسب جدید یک شکل در سراسر کشور چاپ شده که در جلسه کارگروه ماده 18 سرویس مدارس دانش آموزی از این برچسب جدید رونمایی به عمل آمد.
وی در خصوص ویژگی های برچسب جدید افزود: با توجه به این که پلاک هر خودرو بر روی برچسب درج شده، برچسب به هیچ وجه قابل جعل و یا کپی برداری نیست و رانندگان فاقد مجوز فعالیت به هیچ وجه نمی توانند آن را چاپ و بر روی خودروی خود نصب کنند. علاوه بر این، رانندگان سرویس مدارس فقط باید با همان خودرویی که بابت آن از سازمان تاکسیرانی مجوز گرفته اند به جابه جایی دانش آموزان بپردازند و حق ندارند آن را بر روی خودروی دیگری نصب کنند.

عرشیان تصریح کرد: داشتن قابلیت رصد، نظارت و کنترل از دیگر ویژگی های مهم این برچسب می باشد، به طوری که به والدین دانش آموزان، مدیران مدارس و پیمانکاران این امکان را می دهد که از زمان رفت و برگشت خودروی سرویس مدرسه آگاهی یابند و همین مسئله موجب افزایش ضریب ایمنی دانش آموزان خواهد شد.

وی در خاتمه با بیان این نکته که روزانه 13 هزار دانش آموزان در قزوین توسط خودروهای سرویس مدارس جا بجا می شوند افزود: جابه جایی ایمن، ارزان و سریع دانش آموزان از اهداف سازمان تاکسیرانی است و امیدواریم بتوانیم تعهدات خود را در قبال دانش آموزان به عنوان آینده سازان فردای ایران اسلامی به بهترین وجه ادا نماییم.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات