قدردانی معاون طرح و توسعه شرکت مدیریت منابع آب ایران از شرکت آب...

معاون طرح و توسعه شرکت مدیریت منابع آب ایران با اهدای لوح تقدیر از شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مهندس شفیعی با اهدای لوح تقدیر از شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به خاطر میزبانی شایسته چهاردهمین نشست تخصصی دانش توسعه و ارائه تجارب موفق مشارکت مردمی در شبکه های آبیاری و زهکشی سهند و آیدوغموش قدردانی نمود.

در متن این لوح آمده است:

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

در راستای انتقال و ارتقای دانش فردی معاونین طرح و توسعه دستگاه های اجرایی تابعه و عمل به فرمایش گهربار پیامبر گرامی اسلام (ص) که فرموده اند:«چهار چیز صاحبان خرد از امت من واجب است: شنیدن دانش، ثبت آن، انتشار آن و به کار بستن آن»، چهاردهمین نشست تخصصی دانش توسعه ویژه معاونین طرح وتوسعه شرکت های آب منطقه ای در تاریخ 17 مهر ماه 1398 برگزار گردید.

بدین وسیله از تلاش آن شرکت در میزبانی چهاردهمین نشست تخصصی دانش توسعه و ارائه تجارب موفق مشارکت مردمی در شبکه های آبیاری و زهکشی سهند و آیدوغموش کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید. به امید اینکه با تلاش مستمر و صادقانه صاحبان دانش روز در راستای ترویج فرهنگ یادگیری و به کار گیری دانائی، توانایی، مهارت و پرهیز از اتلاف منابع، همواره شاهد ارتقا و شکوفایی سرمایه دانش نیروهای انسانی مجرب در صنعت آب کشور باشیم.

علی اکبر شفیعی

معاون طرح و توسعه

در این راستا مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی نیز از زحمات و مساعی ارزشمند دست اندرکاران این نشست قدردانی نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات