موضوع نشست رییس کمیسیون ترافیک شورا با شرکت سرمایه گذار

موضوع نشست رییس کمیسیون ترافیک شورا با شرکت سرمایه گذار

تسریع در اجرای فیبر نوری شهر رشت
موضوع نشست رییس کمیسیون ترافیک شورا با شرکت سرمایه گذار
تسریع در اجرای فیبر نوری شهر رشت، موضوع نشست رییس کمیسیون ترافیک شورا با شرکت سرمایه گذار
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت - رییس کمیسیون ترافیک شورای اسلامی شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذار فناپ تلکام و با حضور رییس سازمان فاوا روند پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری بررسی شد.
رییس کمیسیون ترافیک شورای شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذاری فناپ تلکام، مجری پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری شهرداری رشت، رفع مشکلات و موانع اجرای پروژه را الزامی دانست و اظهار داشت: دلایل عدم پیشرفت فیزیکی پروژه بر اساس قرارداد معطوف به دو طرف قرارداد می باشد.
حامد عبدالهی بیان داشت: در مجموعه شهرداری سازمان سرمایه گذاری امور فنی در حوزه های سرمایه گذاری را باید به حوزه های متولی واگذار نماید.
وی با تاکید بر تسریع در روند اجرای پروژه تصریح نمود: سرمایه گذار برای جبران عقب ماندگی از ظرفیت پیمانکاران داری صلاحیت فنی در پیشبرد پروژه و همچنین نسبت به شناسایی درگاه های اقتصادی ناشی از اجرای این پروژه اقدام نماید.
حامد عبدالهی همچنین خواستار عمل به تعهدات توسط سرمایه گذار در موعد مقرر و برداشتن گام های محکم تر در جهت رونق و ارتقای بازار ارتباطات در شهر رشت شد.
وی با اشاره به مشکلات ترافیکی شهر رشت و تعهدات شرکت فناپ تلکام برای تامین دوربین های ترافیکی خواستار اجرای هرچه سریعتر نصب دوربین ها در سطح شهر شد.
ناظر شورای شهر رشت در سازمان فناوری اطلاعات شهرداری نیز با تاکید بر لزوم نشست های بیشتر و منظم طرفین جهت هماهنگی های بیشتر و شناسایی و رفع موانع، بیان داشت: نگاه مجموعه مدیریت شهری حمایت از سرمایه گذاران در شهر رشت است و لازم است کفه سنگین تر منفعت در سرمایه گذاری در مشارکت ها برای سرمایه گذار در نظر گرفته شود.
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر رشت

    منبع خبر

    شورای شهر رشت

    شورای شهر رشت یک شورای شهر در شهر رشت می باشد

      نظرات