نوآوری در ساخت و نوسازی کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب

نوآوری در ساخت و نوسازی کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب

به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان: با همت و تلاش شبانه روزی همکاران واحد بهره برداری شرکت آب و فاضلاب زابل پس از انجام مطالعات و  تحقیقات لازم در نوآوری، ساخت و نوسازی کلکتور، کارشناسان آبفا زابل، افتخاری دیگر در کارنامه ی این شرکت به ثبت رساندند.

شهریار سرابندی بیان نمود: با توجه به پوسیدگی کلکتور ایستگاه پمپاژ فاضلاب میدان یعقوب لیث و حساسیت فوق العاده این ایستگاه بعنوان ایستگاه اصلی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر زابل، پس از انجام مطالعات و تحقیقات لازم، کارشناسان به این باور رسیدند که کار ساخت کلکتور جدید توسط همکاران واحد بهره برداری از تاسیسات فاضلاب میسر است و قدمی مثبت و محکم در صنعت فاضلاب خواهد بود. بدین لحاظ انجام عملیات ساخت کلکتور آغاز و بحمدلله به پایان رسید .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زابل ضمن بیان این مطلب افزود: بعلت نبود برخی از قطعات و زمانبر بودن تهیه و ارسال آنها، خدمت رسانی متوقف می گردید، اما در نهایت با همت همکاران عزیز، کار ساخت این کلکتور به طول تقریبی 8 متر به قطر 800 میلی متر به پایان رسید و پس از تست، نصب و راه اندازی شد .

سرابندی از مهمترین شاخص های این کلکتور، طراحی متناسب با نیاز داخلی و بومی، رفع ایرادهای فنی در مدلهای مشابه دانست و افزود: افزایش حداکثری راندمان پمپ ها و کاهش 50 درصدی هزینه ها و مهم تر اینکه، باور سازی همکاران با شعار ما می توانیم است که با توجه به سیاست های اقتصاد مقاومتی صورت پذیرفته است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

  شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان

  شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات