موانع احداث پل عابر پیاده در ناصرآباد رفع شود

موانع احداث پل عابر پیاده در ناصرآباد رفع شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا با تأکید بر این مطلب اظهار داشت: به دلیل سرعت بالای تردد خودروها در ناصرآباد و نبود پل عابر پیاده در این شهرک، متأسفانه شاهد بروز تصادفات منجر به فوت در این محدوده هستیم که باید برای آن چاره اندیشی شود.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب که موانع موجود بر سر راه احداث پل عابر پیاده در ناصر آباد باید از سوی اداره کل راه و شهرسازی رفع شود، از آمادگی مجموعه مدیریت شهری قزوین برای همکاری و مشارکت در این زمینه خبر داد.

داودی در ادامه جلسه كه با دستور کار بررسی وضعیت مناسب سازی فضاهای شهری برگزار شد، خاطرنشان کرد: فضاهای شهری باید برای کليه اقشار جامعه دسترس پذیر باشد؛ از همین رو مدیران شهری باید برای تحقق این مهم برنامه ریزی و اقدام کنند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی عصای سفید، گفت: محیط های شهری باید برای استفاده و حضور افراد نابینا و کم بینا آماده شود و مجموعه مدیریت شهری باید دراین خصوص به دستورالعمل ها و ضوابط اجرای طرح‌های عمرانی متناسب با دسترس پذیری و سهولت تردد این افراد توجه کند.
/پایان پیام/
لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات