درخشش بانوان شرکت آب منطقه ای تهران در مسابقات چهارجانبه روز...

بانوان شرکت آب منطقه ای تهران در مسابقات چهارجانبه روز تربیت بدنی خوش در رده های مختلف سنی خوش درخشیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، مسابقه آمادگی جسمانی چهارجانبه بانوان ورزشکار شرکت های مدیریت منابع آب ایران، توسعه منابع آب و نیروی ایران، آب و فاضلاب استان تهران و آب منطقه ای تهران به مناسبت روز تربیت بدنی در محل سالن شماره یک شرکت آب منطقه ای تهران با حضور ۴۹ بازیکن  در ۵ رده سنی برگزار شد.

در رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال مریم احسانی، پریسا حسن پور، پرنیان خرمی  هر سه نفر از شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی ۳۶ تا ۴۰ سال نیز منصوره بنی احمدی و زهرا پدرام از شرکت آب منطقه ای تهران به ترتیب در سکوهای اول و دوم ایستادند و فاطمه علیاری از شرکت آب و فاضلاب استان تهران موفق به کسب مقام سوم شد.

در رده سنی ۴۱ تا ۴۵ سال فاطمه سرشتی از شرکت مدیریت منابع آب ایران حائز رتبه نخست این رده شد و فرحناز فصیحی و زهره پرور از شرکت آب و فاضلاب استان تهران نیز به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در رده سنی ۴۶ تا ۵۰ سال نیز نمایندگان شرکت آب منطقه ای تهران خوش درخشیدند و هرسه عنوان اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. بر این اساس الهام خسروی، فاطمه امیری و محبوبه تاجیک به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در آخرین رده سنی این دوره از مسابقات که به شرکت کنندگان بالای ۵۰ سال اختصاص داشت مژگان قربان خان و فاطمه حبیبی از شرکت آب و فاضلاب استان تهران به ترتیب به مقام های اول و دوم دست یافته و فرحناز ریاضی از شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران نیز مقام سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات