از فعالان گروه های گشت و بازرسی شرکت آب منطقه ای کردستان تقدیر شد

طی نشستی در ۱ آبان 98 در محل دفتر حراست و امور محرمانه شرکت آب منطقه ای کردستان از کارکنان فعال گروه های گشت و بازرسی سنندج تجلیل بعمل آمد

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، در پی گشت زنی های اکیپ گشت و بازرسی آب های زیرزمینی شهرستان سنندج،  شامگاه یکشنبه یک دستگاه تراکتور حفاری که جهت حفاری غیر مجاز استفاده می گردید در نایسر شناسایی و توسط گروه گشت و بازرسی سنندج و با همکاری حراست آب منطقه ای کردستان،  اداره امور منابع آب شهرستان سنندج و نیروی انتظامی سریعا توقیف و بامداد روز 22 مهر 98 به پارکینگ آب منطقه ای انتقال پیدا کرد .

در  همین راستا جلسه ای که با حضور علیرضا بیگلری سرپرست حراست و امور محرمانه مهندس نصرالله تعذری مدیر حفاظت و بهره برداری، کامران سهرابی مدیر روابط عمومی و جمعی همکاران آب منطقه ای در دفتر حراست و امور محرمانه شرکت، برگزار گردید از زحمات و پشتکار پرسنل فعال گشت و بازرسی شهرستان سنندج طی اهدای لوح قدردانی گردید.

علیرضا بیگلری ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی عوامل گشت و بازرسی گفت: زحمات تمام دست اندرکاران به خصوص پرسنل گروه های گشت و بازرسی، مدیران و کارشناسان امورهای آب شهرستان ها بسیار حائز اهمیت و اقدامی جهادی است.

مهندس تعذری مدیر حفاظت و بهره برداری، ضمن اشاره به وظیفه خطیر این کارکنان گفت: نیروهای گشت و بازرسی امور آب، در حفاظت از منابع آب نقشی بسیار موثر و چشمگیر را دارا می باشند .

وی در ادامه با اشاره به اینکه در 6ماهه اول سال جاری 5  دستگاه حفاری غیرمجاز توسط گروه های گشت و بازرسی شناسایی و توقیف شده گفت: به دلیل فعالسازی 28 اکیپ گشت و بازرسی حفاظت از منابع آب در مهرماه 97 روند حفر چاه های غیر مجاز سیر نزولی داشته و در 4 ماه اول سال 98 در مقایسه با سال 1397 تعداد چاه های غیر مجاز روبه کاهش بوده است.

وی یادآور شد: با توجه به احتمال ادامه روند خشکسالی در سنوات آتی،  بایستی فعالیت های این گروه به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند .

نصرالله تعذری حفاظت و حراست از منابع آب های سطحی و زیرزمینی و حریم و بستر رودخانه ها را از اولویت های شرکت آب منطقه ای کردستان دانست و گفت: با توجه به پیش بینی بارشهای شدید در ۶ ماهه دوم سال جاری و احتمال وقوع سیل و خسارات احتمالی،  در این راستا انتظار می رود گروه های گشت و بازرسی نسبت به شناسایی نقاط حادثه خیز بستر رودخانه ها و رفع تصرفات به جهت  پیشگیری از خسارات جانی و مالی، اهتمام بیشتری بعمل آورند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كردستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كردستان

    شركت آب منطقه‌ای كردستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات