مناطق یک و سه میزبان پروژه‌های چهاردهمین هفته چلچراغ توسعه

مناطق یک و سه میزبان پروژه‌های چهاردهمین هفته چلچراغ توسعه

مهدی بذرافشان، بهره‌برداری از کوچه شهید نیکویی(اصناف) را خاطرنشان کرد: این کوچه پس از اجرای عملیاتی نظیر زیرسازی، بلوک فرش، جدول، تأسیسات، فضای سبز و بدنه‌سازی با اعتباری به میزان 12 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی، بهسازی خیابان‌ها و یک میدان در شهرک 22 بهمن را نیز در این هفته از اجرای طرح چلچراغ توسعه یادآور شد و گفت: خیابان‌های استقلال و پیروزی و میدان بهمن با عملیاتی نظیر آسفالت، جدول‌گذاری و بلوک فرش با صرف اعتباری حدود 10 میلیارد ریال بهسازی و مهیای بهره‌برداری شده است.

بذرافشان همچنین اجرای آسفالت و جدول‌گذاری بخش تعریض شده خیابان سلمان فارسی با هزینه 2 میلیارد ریال را نیز در چهاردهمین هفته اجرای طرح چلچراغ توسعه یادآور شد.

وی بدنه‌سازی کوچه آیت‌الله امامت جنب بازار را نیز متذکر شد و افزود: این پروژه نیز که مساحتی حدود 800 متر مربع را در برمی‌گیرد با اعتباری به میزان یک و نیم میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری با اشاره به برگزاری مراسم بهره‌برداری پروژه‌های چهاردهمین هفته اجرای طرح چلچراغ توسعه در شامگاه چهارشنبه اول آبان‌ماه گفت: این مراسم بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجدالنبی(ص) واقع در خیابان محتشم انتهای کوچه شهید نیکویی(اصناف) برگزار می‌شود.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات