اجراي هشت برنامه در راستاي هفته پدافند غيرعامل

درشركت توزيع برق سمنان انجام مي شود؛

اجراي هشت برنامه در راستاي هفته پدافند غيرعامل

دبيركميته پدافندغيرعامل شركت توزيع برق استان سمنان از برنامه ريزي براي اجراي هشت برنامه آموزشي ، فرهنگي ، تبليغي و همچنين رزمايش هاي مرتبط ، به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غيرعامل خبر داد.

حسين مهرانديش گفت: در هفته پدافندغيرعامل ، رزمايش قطع برق و تست مولّدهاي ديزلي برق اضطراري ادارات و دستگاه هاي اجرائي حساس و مهم استان به اجرا در مي آيد.

وي با اشاره به اين كه بازديد از مولّدهاي برق اضطراري ادارات برخي شهرستان ها انجام مي شود افزود: برگزاري رزمايش خدمت متعالي براي اصلاح و بهينه سازي شبكه ها و تاسيسات توزيع برق، از ديگر مواردي است كه پيش بيني گرديده تا عملياتي گردد.

وي يادآور شد: مشاركت در برگزاري برنامه ها و رزمايش هاي مشترك در كارگروه انرژي پدافندغيرعامل استان، مانور تمريني منطقه اي كارگروه مديريت بحران و پدافندغيرعامل در اين حوزه، اجراي دوره ي فرماندهي حادثه و برنامه آموزشي و توجيهي ملاحظات پدافندغيرعامل ، انجام تست نفوذ و بررسي سطح تاثير بدافزار و فضاسازي و تبليغات محيطي، از جمله مواردي است كه برنامه ريزي شده تا در هفته پدافندغيرعامل سال جاري در اين شركت برگزار شوند.

وي خاطرنشان ساخت: از 8 تا 14 آبان ماه سال جاري با شعار محوري "پدافند غيرعامل، مقاومت و بازدارندگي با رونق توليد" به عنوان هفته پدافندغيرعامل نامگذاري شده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات