مردم از نزدیک شدن به رودخانه های جاجرود و لات آجی جدا خودداری کنند

مدیر امور منابع آب ورامین گفت: با توجه به بارش های اخیر و احتمال طغیان رودخانه ها، مردم از نزدیک شدن به رودخانه های جاجرود و لات آجی در محدوده عملکرد این امور جدا خودداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمد داودی" با اشاره به هشدارهای سازمان هواشناسی در مورد افزایش بارندگی‌ها اظهار داشت: امور منابع آب ورامین در راستای خدمت‌رسانی مطلوب‌‌تر به مردم و جلوگیری از وقوع سیلاب های احتمالی اقدامات متعددی را در دستور کار قرار داده است .

وی افزود: با عنایت به وقوع بارشهای سیل آسا و سیلابی شدن رودخانه ها مسیل ها و انهار طبیعی، این امور در راستای پیشگیری و اطلاع رسانی به مردم و سایر ارگان های دولتی اقدام به نصب بنر در سطح شهرستان قرچک نموده است.

مدیر امور منابع آب ورامین با بیان اینکه احتمال طغیان و سیلابی شدن رودخانه های جاجرود و لات آجی در محدوده عملکرد این امور وجود دارد، تصریح کرد: با توجه به شدت بارش ها هموطنان از اتراق و نزدیک شدن به حاشیه این رودخانه ها پرهیز کنند تا بر اثر غفلت و بی احتیاطی شاهد وقوع حوادث مالی و جانی نباشیم.

داودی ادامه داد: لایروبی و رفع تصرفات غیرمجاز در رودخانه‌های محدوده عملکرد این امور با سرعت در حال انجام است تا ظرفیت آبگذری رودخانه ها افزایش یافته و از شدت جریان سیلاب های احتمالی کاسته شود.

وی در پایان گفت: امور منابع آب ورامین در راستای وظایف حاکمیتی خود اقدامات لازم جهت جلوگیری از وقوع سیلاب را انجام می دهد که البته در این راستا نیازمند همکاری مردم و سایر سازمان های مرتبط هستیم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات