خدمت رسانی صادقانه به مردم مهم ترین تکلیف مدیران شهرداری است

خدمت رسانی صادقانه به مردم مهم ترین تکلیف مدیران شهرداری است

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی در جلسه ای که با حضور کریمی معاون فنی و عمرانی، قبادی معاون شهرسازی، معماری و امور مناطق، محمدیان معاون اداری و مالی، احمدی فولادی شهردار منطقه یک، عطایی شهردار منطقه دو، رییسی شهردار منطقه سه و جمعی از مدیران شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: خدمت صادقانه و تلاش مجدانه یکی از اصول اساسی کار در شهرداری ساری است و کلیه مدیران و کارکنان باید نسبت به این موضوع اهتمام داشته باشند؛ مدیران شهرداری تا زمانی که خدمت صادقانه را سرلوحه کار خود قرار دهند مورد حمایت خواهند بود.

وی با بیان اینکه نگاه کارشناسی در صدر فعالیت های مدیران شهری قرار گیرد بر ضرورت تحقق این امر در تمامی فعالیت های امور مربوط به شهر، شهروندان و شهرداری در سطوح مختلف تاکید کرد و افزود: از همه ظرفیت های نیروی انسانی بدون در نظر گرفتن روابط استفاده شود.

شهردار ساری با تاکید بر استفاده از ظرفیت و توانمندی های سازمان ها و بدنه شهرداری برای انجام پروژه های گوناگون گفت: وقتی شهرداری ساری 10 سازمان دارد، نباید فعالیت ها از طریق برون سپاری و پیمانکاری انجام شود. باید با استفاده از همین سازمان ها و توانمندی های موجود در درون مجموعه شهرداری کارها انجام شود.

رجبی با بیان اینکه توجه به امور رفاهی کارکنان در صدر امور قرار گیرد، گفت: امور رفاهی کارکنان شهرداری دارای اهمیت بالایی است. اعتقاد دارم نیروهایی که بیشتر وقت می گذارند و حتی در ایام تعطیل خدمت می کنند و کیفیت کاری آنان نسبت به دیگران بهتر است، باید از رفاه مناسب تری برخوردار شوند.

وی افزود: مدیران و شهرداران مناطق هم باید هر روز از واحدهای تحت نظر خود بازدید کرده و بر فعالیت های کارکنان نظارت کنند.

شهردار ساری در بخشی دیگر سخنانش با تاکید بر اینکه مجوز ساختمان باید قانونی صادر شود، گفت: ساخت و سازهایی که نگرانی مردم را فراهم کرده و شکایات مردمی در پی داشته باشد؛ مجور ساخت دریافت نمی کنند.

وی افزود: شفاف سازی پیمان ها و پیمانکاران و همچنین اقدامات مالی باید در نگاه شهروندان باشد.

در پایان، شهردار مرکز استان به پیگیری های لازم در خصوص پرداخت بدهی شهرداری اشاره و تصریح کرد: با تلاش هایی که انجام می شود انشاءالله بدهی های شهرداری را پرداخت خواهیم کرد؛ خصوصاً بدهی به سازمان تامین اجتماعی که دارای اهمیت بسیار است چراکه این موضوع به صورت مستقیم با مسئله سلامت خانواده های کارکنان ارتباط دارد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات