اجرای طرح انتقال آب خام به شبکه آبیاری فضای سبز منطقه دو

شهردار منطقه دو خبر داد:

اجرای طرح انتقال آب خام به شبکه آبیاری فضای سبز منطقه دو

شهردار منطقه دو شهر کرمان، از اجرای طرح انتقال آب خام به شبکه آبیاری فضای سبز منطقه به منظور استفاده‌ی بهینه از منابع آب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین، علی سعیدی با اشاره به ضرورت حفظ طراوت و شادابی و توسعه‌ی فضای سبز منطقه، گفت: در راستای آبیاری صحیح و کافی فضای سبز و حذف آبیاری درختان با آب شرب، لوله‌کشی آب خام به فضای سبز سطح منطقه انجام شد.

وی با بیان اینکه پیش از این در برخی پارک‌های سطح شهر از آب شرب جهت آبیاری فضای سبز استفاده می‌شد، افزود: شهرداری منطقه دو در راستای اصلاح سیستم آبیاری درختان و فضای سبز منطقه، اقدام به اصلاح شبکه آبیاری و انتقال آب خام به پارک‌ها و فضای سبز منطقه نمود.

شهردار منطقه دو با اشاره به نصب پمپ آب در پارک طباطبایی، راه‌اندازی خط لوله چاه هتل آسمان و گسترش لوله‌کشی آب خام در منطقه، افزود: حفر چاه در پارک بعثت و پارک یاس در شهرک شهرداری نیز در دست اقدام است.

سعیدی با بیان اینکه طرح انتقال آب خام به شبکه‌ی آبیاری فضای سبز در پارک‌های رادیو، وصال، نصر، میدان کوثر، اندیشه، خزانه، صائب تبریزی، شقایق، خبرنگار و فاز یک سرجنگلداری انجام شده، خاطرنشان کرد: درصدد هستیم ضمن حذف آبیاری با تانکر، برای آبیاری فضاهای سبز جدیدی که در دست اجراست نیز از طرح انتقال آب خام استفاده کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات