به دنبال تامین منابع لازم برای برای حوزه های  ...

به دنبال تامین منابع لازم برای برای حوزه های ...

به دنبال تامین منابع لازم برای برای حوزه های درآمدی 4 و 5 شهر هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در حاشیه نخستین جلسه کمیته نظارتی شماره یک شورای شهر مشهد در دور جدید که به منظور بررسی و حل مشکلات منطقه چهار مشهد برگزار شد، اظهارکرد: مردم این محدوده ها از شهر به دلیل شرایط اقتصادی، مطالباتی در راستای بخشش عوارض دارند که اعضای کمیته نظارتی نیز در جهت کمک بیشتر به شهروندان هر چه در توان داشته باشند انجام می دهند.

وی با اشاره به برگزاری جلسات کمیته نظارتی هر منطقه که با ترکیب جدید از مهرماه سال جاری آغاز کار کرده است، متذکرشد: در جلسه اخیر کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد که در منطقه چهار شهرداری برگزار شد نیز به منظور اطلاع رسانی به اعضای جدید این کمیته، گزارش عملکردی از فعالیت های یک سال اخیر ارائه شد.

رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار و عضو کمیته نظارتی شماره یک شورای اسلامی شهر مشهد متذکرشد: همچنین طبق یک برنامه ریزی مدون قرار است که بازدیدهای موثری از پروژه های در دست اجرای این منطقه داشته باشیم و به صورت میدانی از مشکلات موجود در سطح منطقه اطلاع حاصل کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت های خوب برخی از پروژه های این منطقه شهری خاطرنشان کرد: در همین راستا در کنار رصد این پروژه ها، مسائل مربوط به اعتبارات آن ها را نیز به صورت جدی پیگیری می کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر مشهد

    منبع خبر

    شورای شهر مشهد

    شورای شهر مشهد یک شورای شهر در شهر مشهد می باشد

      نظرات