ممنوعیت فروش کالا از...

معاون خدمات شهری شهرداری یزد با بیان اینکه کوچه یا خیابان، فضایی مشترک برای استفاده همه شهروندان است ، از ممنوعیت فروش کالا از خودروهای پارک شده در جلوی مغازه ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری یزد – حسین صالحیان از ممنوعیت فروش کالا از خودروهای پارک شده در جلوی مغازه ها با هدف حفظ نظم و انتظام امور شهری و جلوگیری از سد معابر عمومی و پاكسازی شهر از خودروهایی است كه به صورت غیر مجاز در معابر اقدام به عرضه اجناس و به ویژه فروش میوه و تره بار می كنند خبر داد.

معاون خدمات شهری شهرداری یزد در نشست بررسی اقدامات اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری در جهت رفع سد معابر، بر لزوم ساماندهی دست فروشان در معابر سطح شهر تاکید کرد و گفت: هرگونه خدمتی که در راستای افزایش نظم شهری و رعایت حقوق شهروندی باشد برای شهرداری و مجموعه معاونت خدمات شهری ارزشمند است.

وی ضمن تقدیر از عوامل اجرایی و همچنین نیروی انتظامی، تصریح کرد: حاشیه خیابان برای همه افراد جامعه بوده و مسدود کردن آن توسط برخی مغازه‌داران غیرقانونی است.

در این نشست امراله سیف الدینی مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد گزارشی از عملکرد نیروها و همچنین رضایتمندی از میزان همکاری نیروی انتظامی با عوامل اجرایی سد معبر ارائه داد.

وی یکی دیگر از اقدامات مهم صورت گرفته را برخورد با مغازه های میوه فروشی عنوان کرد و افزود: این مغازه ها هم بخشی از پیاده رو را اشغال نموده اند و هم با پارک نمودن وانت میوه روبروی مغازه نیز موجب ترافیک و نارضایتی همشهریان می شوند.

مدیر اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری یزد اضافه کرد: به صاحبان این مغازه ها اخطار لازم داده شده و در صورت فروش میوه از داخل وانت، با آنها برخورد می شود.

همچنین در این نشست در خصوص نحوه مبلمان شهری برای بعضی از مشاغل از جمله رستوران ها، اغذیه، شیرینی فروشی و سایر مغازه ها، اعضاء به بحث و تبادل نظر پرداختند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات