انسداد ۱۹ حلقه چاه غیر مجاز در اسلامشهر طی مهرماه سال جاری

مدیر امور منابع آب اسلامشهر از انسداد ۱۹ حلقه چاه غیر مجاز در مهر ماه سال جاری و جلوگیری از برداشت ۵۰۴ هزار و ۹۰۰ متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "محمدرضا گیتی پژوه" با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش گروه گشت و بازرسی آب های زیرزمینی این امور، ۱۹ حلقه چاه غیر مجاز در مجموع به عمق ۸۶۷ متر و دبی ۲۵.۵ لیتر بر ثانیه در حوزه عملکرد این امور مسدود شد.
وی با اشاره به اینکه در مهرماه همچنین، ۱۳ حکم قضایی اخذ، ۴۸ اخطاریه صادر، ۳۱ حلقه چاه غیرمجاز شناسایی شده است، تصریح کرد: طی این مدت نیز ۱۳۴ حلقه چاه کشاورزی نیز مورد کنترل و بهره برداری قرار گرفت .

مدیر امور منابع آب اسلامشهر تصریح کرد: همچنین در طی مهرماه سال جاری با اخذ حکم قضایی و همکاری نیروی انتظامی بیش از ۴۰۰۰ متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه های واقع در محدوده عملکرد این امور رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.

گیتی پژوه در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب اسلامشهر بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات