جامعه همانند سال های قبل و بر اساس جمع بندی انجام پذیرفته تصمیم لازم برای چاپ سالنماها برای سال 1399 را اتخاذ نموده است. با توجه به نوسانات قیمت ارز و به‌تبع آن افزایش قیمت کاغذ و دستمزدها، هیئت‌رئیسه با کمیته سالنمای جامعه تصمیم بر تغییر انواع آن را گرفته به‌طوری‌که انواع منتخب در سایت و کانال تلگرام جامعه  به آدرس  https://t.me/IRSCEchannel (در روزهای آتی) قابل‌مشاهده می باشد و تلاش می شود با جمع بندی تعداد درخواست ها در فرصت مناسب امکان سفارش برای چاپ را فراهم آورد.
بر این اساس عناوین آن ها به شرح زیر است.

1.سالنمای قطع رقعی با سایزcm21×14 با جلد شبه چرم ـ در دو طرح طلاکوب و حکاکی
2.سالنمای طرح جدید در قطع رقعی با سایزcm21×14 با جلد نفیس در طرح طلاکوب (سرمه‌ای‌رنگ)
3.سالنمای پالتویی با سایز cm12×17 (طوسی‌رنگ می باشد) و آرم شرکت در پشت سالنما نقره کوب می شود
4. سالنمای جیبی در 3 رنگ (قرمز، سرمه ای و کرم خاکی)
5.سالنمای رومیزی ماهانه با آرم جامعه و آرم شرکت که در روی سالنما نقره کوب می شود.
⭕️مهلت ارسال فرم سفارش: 30آذرماه98 ⭕️


توضیح: با مذاکراتی که با ناشران به‌عمل‌آمده، امکان تبلیغ هر شرکت در 8 صفحه برای حداقل 50 جلد سفارش از انواع سالنماهای رقعی فراهم‌شده است.کلیه هزینه های مرتبط با 8 برگ به عهده شرکت سفارش‌دهنده می باشد و در صورت درخواست، هزینه های آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

خاطرنشان می شود با توجه به شرایط موجود، قیمت انواع سالنما در مقایسه با سال گذشته افزایش‌یافته و اعضای محترم می توانند با بررسی صفحات پیوست (در فایل ضمیمه قابل مشاهده است) ، که شامل اطلاعات مربوط به نحوه و برگ سفارش می باشد، با رعایت مهلت اعلام‌شده نسبت به سفارش تعداد موردنظر خود اقدام فرمایند.
لازم به یادآوری است که با توجه به محدودیت زمان برای عقد قرارداد با شرکت های انتشاراتی و عدم امکان تغییر در تعداد سالنماهای مندرج در قراردادها، پذیرش سفارش جدید و یا تغییر در سفارش های قبلی با مشکلات فراوانی مواجه خواهد شد. لذا تقاضا می شود در تکمیل فرم سفارش دقت لازم را مبذول و در زمان تعیین‌شده نسبت به ارسال آن اقدام فرمایند.

این نامه همراه با صفحات پیوست از طریق فاکس و پست الکترونیک برای کلیه شرکت های عضو ارسال میگردد و در کانال تلگرام جامعه نیز درج‌شده است.

دریافت فایل ضمیمه لینک اصل خبر در سایت جامعه مهندسان مشاور ایران

    منبع خبر

    جامعه مهندسان مشاور ایران

    جامعه مهندسان مشاور ایران یک انجمن می باشد

      نظرات