پیام تبریک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان به مناسبت میلاد...

هوشنگ ملایی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان در پیامی فرا رسیدن خجسته میلاد ختمی مرتب حضرت محمد (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را به به پیشگاه مقدس حضرت ولیعصر (عج)، مقام عظمای ولایت، عموم مسلمین جهان به ویژه مردم استان هرمزگان تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام صادره از سوی مدیرعامل به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم»

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادی خواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.

ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

خدای بلند مرتبه را شاکریم که کشور عزیزمان ایران جلوه ی باشکوه وحدت و یکپارچگی بین همه اقوام و ادیان الهی به مدد اندیشه ی بلند و همت والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردمان فرهیخته این دیار به وضوح مشهود است و همگی تحت لوای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران با صلح و آرامش در کنار یکدیگر زندگی می نمایند.

اینجانب میلاد با سعادت پیامبر اعظم، حضرت محمد (ص) رسول صلح و بیداری، هفته وحدت و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) موسس مذهب جعفری را به تمامی مسلمانان بویژه مردم عزیز استان هرمزگان که با همدلی و همراهی خود در راستای تقویت وحدت اسلامی نقش آفرینی می کنند، تبریک و تهنیت عرض نموده و برای امت اسلام سربلندی و تعالی مسئلت می نمایم.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان

    شركت آب منطقه‌ای هرمزگان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات