رفع تصرف بیش از پنج هکتار از تصرفات واقع در بستر رودخانه فرحزاد در...

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ از رفع تصرف بیش از ۵ هکتار از بستر رودخانه فرحزاد واقع در جاده قدیم امامزاده داود در حریم شهر تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر افزود: با تلاش اکیپ گشت و بازرسی منابع آبهای سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی های لازم با تلاش واحد حقوقی جهت اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تهران و هماهنگی یگان انتظامی شهرستان  نسبت به رفع تصرف حریم و بستر رودخانه فرحزاد اقدام شد.

وی با بیان اینکه این تصرفات شامل بنا، استخر، محوطه سازی، دیواره کشی، احداث اتاقک رخ داده بود، گفت: طی این عملیات ۱۳ فقره دستور قضایی اخذ شده و در نهایت با اجرای این احکام پنج هکتار از اراضی حریم و بستر رودخانه فرحزاد در جاده قدیم امامزاده داودرفع تصرف و ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.

نیکنام تاکید کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات