اهتمام بر تمرکز زدایی از مرکز آذربایجان غربی در حوزه والیبال / به مشارکت در والیبال نیاز است

اهتمام بر تمرکز زدایی از مرکز آذربایجان غربی در حوزه والیبال / به مشارکت در والیبال نیاز است

شهردار ارومیه و کاندیدای مجمع انتخاباتی هیات والیبال آذربایجان غربی گفت:  تلاش بر تمرکز زدایی از مرکز آذربایجان غربی در حوزه والیبال باید صورت گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور در مجمع انتخاباتی هیأت والیبال استان آذربایجان غربی بیان کرد:  بنده احساس وظیفه کردم در خدمت والیبال دوستان و والیبالیست ها جهت توسعه و رونق در این رشته ورزشی باشم .

وی گفت:  تلاش بر تمرکز زدایی از مرکز آذربایجان غربی در حوزه والیبال باید صورت گیرد .

شهردار ارومیه بیان کرد:  با توجه به والیبال خیز بودن استان به  این نوع رشته ورزشی  در همه شهر های استان نگاه ویژه شود چرا که در سایه فعالیت در این بخش جوانان را از بسیاری از آسیب های اجتماعی دور نگه می داریم و این رسالت بر عهده ماست .

وی عنوان کرد:  در حوزه اقتصادی به هیات ها  رونق داد و این مستلزم استفاده از ظرفیت های بالقوه در جامعه و استفاده از خیرین است و باید بیشتر به دنبال همگرایی بود .

حضرت پور گفت:  رسم رفاقت این نیست که جا پای دوستان بگذاریم. اگر امروز به عنوان کاندیدا آمده‌ام نه برای رقابت با برادرم آقای فروزان بلکه صرفا برای کمک به جامعه والیبال استان است.

وی بیان کرد:  در حوزه والیبال نیاز به مشارکت است و بنده هم اگر به عنوان رییس هیات هم انتخاب نشوم برای رشد والیبال در خدمت دوستان خواهم بود .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات