شهرداری تبریز رتبه برتر طرح غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان را کسب کرد

شهرداری تبریز رتبه برتر طرح غنی‌سازی اوقات فراغت شهروندان را کسب کرد

به گزارش شهریار، آیین اختتامیه طرح اوقات فراغت آذربایجان شرقی برگزار شد و طی آن پنج پایگاه فعال، ۱۷ دستگاه و سه یگان از نیروهای مسلح به واسطه فعالیت ها و برنامه های خلاق و متنوع مورد تقدیر قرار گرفتند.

برای پنجمین سال متوالی، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز به واسطه فعالیت های سازنده و مبتکرانه خود در عرصه غنی سازی اوقات فراغت برای تمامی اقشار جامعه  جزو دستگاه های برتر شناخته شد.

در این مراسم معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز ضمن تبریک هفته وحدت، موفقیت های استان را در عرصه های مختلف در سایه مدیریت خوب و هماهنگ و وجود تعامل میان تمام نهادها دانست و گفت: نگرش شهرداری به موضوع اوقات فراغت، متفاوت از سایر نهادهای فرهنگی و اجتماعی است. این رویکرد، بدون این که محدود به جوانان و نوجوانان باشد؛ آحاد شهروندان را در بر می گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی با بیان این که رویکرد این معاونت تقویت فرهنگ عمومی، ایجاد نشاط معنوی، الگوی تفریح سالم و آموزش فراگیر شهروندان درحوزه شهروندی و شهرنشینی است، تاکید کرد: شهرداری تبریز با ارائه و اجرای برنامه های مختلف در طول سال برای همه سنین و ذائقه ها طی پنج  سال متمادی توانسته است عنوان نهاد پرمخاطب و فعال در زمینه غنی سازی اوقات فراغت را در سطح استان کسب کن

او افزود: در تمامی نهادها ظرفیت اختصاص برنامه برای اوقات فراغت تمامی آحاد جامعه در طول سال وجود دارد و ضروریست این مهم بیش از پیش مورد توجه تمامی مسولان قرار گیرد.

شهرداری کلان شهر تبریز، اداره کل آموزش و پرورش و سازمان ورزش و جوانان در ارزیابی رده دستگاه های پرمخاطب حایز بالاترین رتبه در حوزه غنی سازی اوقات فراغت شدند.

فرهنگسرای الغدیر نیز جزو پنج پایگاه فعال در استان در حوزه غنی سازی اوقات فراغت شناخته شد که به واسطه برگزاری برنامه های خلاق و متنوع بالاترین رتبه را در میان دیگر پایگاه ها به دست آورد.

معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با اختصاص برنامه های مختلف همچون دوشنبه های ورزشی و جشنواره های مختلف فرهنگی در این راه پیشرو بوده و تمام اقشار جامعه را مورد توجه قرار داده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات