با حكم مهندس غفاری ، هاجر باقریان مدیر دفتر تحقیقات شركت توزیع برق مازندران شد

با حكم مهندس غفاری ، هاجر باقریان مدیر دفتر تحقیقات شركت توزیع برق مازندران شد

نخستین انتصاب مدیریتی بانوان در شرکت توزیع برق مازندران

با حکم مهندس غفاری ، هاجر باقریان مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع برق مازندران شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با صدور حکمی ، مهندس هاجر باقریان را به عنوان مدیر دفتر تحقیقات شرکت توزیع برق مازندران منصوب کرد .

مهندس رضا غفاری در آیین معارفه مدیر دفتر تحیقات شرکت توزیع برق مازندران گفت : بینش ، بصیرت و دید کلید اصلی سازمان است که در اولویت اصلی و سرلوحه کار ما قرار گرفت است و در حوزه کاری ما جنسیت معنا ندارد و نمونه بارزآن انتصاب مدیریتی حوزه بانوان بعد از 26 سال از عمر شرکت توزیع نیروی برق مازندران می باشد که امروز شاهد آن هستیم .

وی هدف از تغییر و تحول سازمانی را تسهیل امور ، هموار کردن مسیر خدمت ، ارائه خدمات شایسته به مردم و افزایش سطح رضایتمندی ارباب رجوع دانست .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران صداقت در کار ، امانت ، تعامل با دستگاههای اجرایی ، تکریم ارباب رجوع ، تلاش شبانه روزی و بی منت و پیشبرد کار در جهت اهداف سازمانی را از ویژگی های مدیران و کارکنان بیان و از همدلی و همراهی مجموعه شرکت برای پیشبرد کارها قدردانی کرد .

غفاری خاطرنشان کرد : فرصت کاری که خداوند به ما داده باید در مدیریت و مسیر خدمت صرف کنیم ، زیرا آنهایی که سبکبالند به میز دل نمی بندند ولی خدمت کردن به مردم عشق می ورزند .

وی به بحران هایی که در آستانه سال جدید و در روزهای آغازین امسال اتفاق افتاد اشاره و افزود : در چند ماهه گذشته روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم روزهای پایان سال 97 و آغازین سال 98 که با سیل ویرانگر روبروی بودیم همکاران ایثارگر و پرتلاش و خستگی ناپذیر ما فکر تامین برق مردم و برگرداندن شبکه آسیب دیده به حالت اول و آسایش و آرامش و رفاه مردم بودند در تابستان هم بدنبال گذر از پیک تابستان که مبادا خاموشی های ناشی از عدم پاسخگویی شبکه ،آسیب هایی به مردم وارد کند ولی با تدابیری که اندیشیده شد و همکاری هایی که صورت گرفت خوشبختانه تابستان بدون خاموشی را پشت سر گذاشتیم و شاهکاری خلق کردیم که در تاریخ عمر صنعت برق بی سابقه بود .

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران به ارزش شهادت و وظیفه جامعه در قبال خون شهدا و ایثارگری جانبازان پرداخت و یادآور شد در دنیای پرفتنه امروز که عصر انفجار اطلاعات لقب گرفته است و در زمانه ای که مرزهای جغفرافیایی ، معنا و مفهوم پیشین خود را در ساختار جدیدی از تحول مبنایی در حیات بشری ، رفته رفته از دست می دهد و اقتدار ملی هر کشور در بعد فرهنگی آن جلوه و ظهور می یابد ، پاسداری از ارزش های فرهنگی ، رویکردی واقع بینانه و استراتژیک خواهند بود . در این میان ، رسالت همه آنانی که به عدالت ، آزادی و رهایی می اندیشند و به ارمان بزرگ پیامبران ایمان دارند ، آن است که از فرهنگ ایستادگی و وارستگی صیانت و پاسداری کنند .

غفاری درخشان ترین و فروزان ترین ستاره آسمان فرهنگ رهایی ، مشعل پرفروغ فرهنگ شهادت دانست و گفت : تکریم و تعظیم شهیدان ، تلاشی مقدس است در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و آزادی بشریت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت ، زیرا شهادت مرگ در راه ارزش هاست و هر شهید مشعلی است در بلندای عزت و سرافرازی یک ملت که جاودانه می درخشد.

مدیر جدید دفتر تحقیقات شرکت توزیع برق مازندران نیزاز حسن اعتماد مدیرعامل این شرکت به انتصاب مدیریتی در حوزه بانوان بعد از 26 سال برای اولین بار در تاریخ عمر شرکت تشکر و قدردانی کرد .

مهندس هاجر باقریان از مدیران قبلی خود که در گذشته با آنها کار کرده به عنوان اساتید خود یاد کرد و گفت : همه چیزهایی که از آنها یاد گرفتم در زندگی اداری خود بکار بستم و الان موفقیت های خود نیزو مرهون تلاشهای صادقانه و تعامل با معاونت ها و مدیریت های حوزه کاری و صمیمیت و دوستی با مجموعه کارکنان صادق شرکت می دانم .

وی اظهار امیدواری کرد تا با همدلی و همراهی مجموعه معاونین ، مدیران و کارکنان شرکت بتواند در مسئولیت جدید همچون گذشته منشا خیر و برکت و موفقیت های سازمانی و پیشبرد اهداف شرکت باشد .

گفتنی است مهندس هاجر باقریان فرزند شهید والامقام علی باقریان است که در دفاع از کیان اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل آمده و مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در آیین معارفه از مادر گرامی ایشان به عنوان مهمان ویژه در جلسه دعوت به عمل آورد و به احترام صبر و استقامت چندین ساله در مدیریت خانواده بعد از شهادت همسر گرامی شان در پرورش فرزندان عزیزشان از حضار دعوت کرد تا بایستند و با ذکر صلوات ادای احترام کنند .

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران یک شرکت در شهر ساری می باشد

   نظرات