اصلاح و بهينه سازي فيدر سركوير در منطقه دهستان طرود شهرستان شاهرود

درقالب رزمايش خدمت متعالي انجام شد؛

اصلاح و بهينه سازي فيدر سركوير در منطقه دهستان طرود شهرستان شاهرود

باهدف كاهش خاموشي هاي ناخواسته فيدر سركوير، عمليات اصلاح و بهينه سازي شبكه 20 كيلوولت منطقه دهستان طرود شهرستان شاهرود به اجرا در آمد.

مديرتوزيع برق شهرستان شاهرود باعنوان اين خبر گفت: در قالب رزمايش خدمت متعالي و با حضور 45 نفر از استادكاران، سيمبانان و اكيپ اتفاقات و نيروهاي پشتيباني برق شاهرود، دامغان و بسطام ، اين طرح جهادي_ضربتي به انجام رسيده است.

جمال فرخ زاده با اشاره به اين كه در اين رزمايش، 20 هزار متر شبكه فشار متوسط فيدر سركوير سرويس و آچاركشي شده افزود: اصلاح ارتباط و تعويض 21 كلمپ ، نصب 49 عدد مقره و 63 ميله مقره و داير نمودن 13 عدد كنسول ، بازديد و آچاركشي 200 اصله پايه و 600 مورد اصلي شبكه و نصب يك دستگاه قطع كننده خطوط برق رساني " سكسيونر " توسط اكيپ هاي فني و تخصصي عملياتي گشته است.

وي اظهارداشت: در برنامه ذكر شده، هشت اكيپ با بهره گيري از هفت خودروي عملياتي و يك دستگاه جرثقيل و با حجم كاري 360 نفر ساعت، كليه اقدامات مورد نظر را به اجرا در آورده اند.

فرخ زاده تصريح كرد: اين رزمايش ظرف هشت ساعت انجام شده و چنانچه فعاليت هاي مورد نظر توسط يك اكيپ و طبق روال عادي صورت پذيرد، حدود 12 روزكاري فرصت نياز داشته و با تجميع امكانات ، تجهيزات و نيروي انساني، در كمترين زمان ممكن ، سناريوي برنامه ريزي شده اجرائي و رضايت مندي مشتركان را در برخواهد داشت.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان

  شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان یک شرکت در شهر سمنان می باشد

   نظرات