لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های سطح شهر تداوم دارد

لایروبی و پاکسازی کانال ها و مسیل های سطح شهر تداوم دارد

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: لایروبی کانال های سطح شهر ارومیه با هدف ساماندهی آب های سطحی  تداوم دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ احد یوسفی  بیان کرد: برای جلوگیری از بروز آب گرفتگی ها درمعابر اقدام به انجام لايروبي با هدف کاهش نقاط آبگير در فصول بارندگي شده و کانال ها، رودخانه ها و مسيل هاي لايروبي شده و این لایروبی ها تداوم دارد .

وی افزود: در حال حاضر لایروبی کانال  اخر خیابان فنی حرفه‌ای ، لایروبی زیر پل های خیام جنوبی و خیابان دانش  و لایروبی کانال ابتدای جاده سرو در حال اجرا است.

یوسفی با اشاره به لایروبی شهرچایی ارومیه گفت: لایروبی از سمت پل قویون شروع‌ شده و تا به امروز به پل میثم رسیده است همچنین مصالح دپو شده در این مسیر تا پل میثم برداشته ‌شده است و علاوه بران فاز اجرایی لایروبی از پل میثم تا پل سه چشمه قبل از شروع بارش‌ها انجام می‌شود.

وی عدم هدایت آب های سطحی به منهول فاضلاب های خانگی،  نریختن زباله های شهری و نخاله ساختمانی در مقابل جوب های آب و کانال های شهری را به شهروندان جهت جلوگیری از آب گرفتگی  معابر توصیه کرد .

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه در ادامه با اشاره به تداوم ساخت مخازن ۷۰۰ لیتری، اظهار کرد:  سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه توانسته با بهره‌گیری از توان پرسنل خود در کارگاه این سازمان، اقدام به ساخت مخازن ۷۰۰ لیتری کند.

وی عنوان کرد: مخازن ساخته شده در کارگاه سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار است و از نظر هزینه نیز به صرفه ‌تر است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات