سرآشپزان کاشانی برای تغییر سبک زندگی رقابت می‌کنند

سرآشپزان کاشانی برای تغییر سبک زندگی رقابت می‌کنند

مرتضی والی زاده با تاکید بر اینکه از نکات کلیدی درسلامت انسان، بحث تغذیه سالم است، گفت: مسابقه آشپزی"بانوی سرآشپز" با هدف تغییر سبک زندگی، ارتقای سلامت شهروندان و همچنین نشاط اجتماعی در جامعه با تلاش خانه فرهنگ جوان لتحر برگزار می شود.

وی با بیان اینکه مصرف فست فودهای مضر تاثیرات منفی بسیاری بر سلامت انسان دارد، تصریح کرد: تلاش می شود تا با برگزاری این مسابقه همزمان با هفته وحدت و نیز هفته دیابت با محوریت غذاهای سنتی و محلی در سه بخش پیش غذا، غذای اصلی و دسر، جامعه را به سوی الگوی صحیح کاهش مصرف غذاهای آماده سوق دهیم.

مدیر عامل سازمان، مهم ترین شاخص مد نظر داوران در مسابقه را استفاده از مواد سالم و مناسب با غذای سنتی و محلی همراه با چیدمان زیبا و ظروف مناسب ذکر کرد و افزود: در پایان این رقابت بعد از داوری اساتید رشته آشپزی و کارشناسان تغذیه از نفرات برتر درهر یک از بخش ها با اهدای جوایز نفیس تبجیل می شود.

شایان ذکر است، مسابقه"بانوی سرآشپز"جمعه 24 آبان ماه از ساعت 4 عصر با به نمایش گذاشتن هنر آشپزی بانوان با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی، منطقه 3 شهرداری و پویش مردمی لتحر در سالن شهدای غواص لتحر انجام می شود.

خانه های فرهنگ به عنوان بازوان توانمند مدیریت شهری است که با مشارکت شهروندان به توسعه و گسترش فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی در زمینه های مختلف اجتماعی اقتصادی فرهنگی می پردازند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات