نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم برگزار شد

نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم برگزار شد

نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در قم برگزار شد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب قم

نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی در  قم برگزار شد

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم از برگزاری مرحله استانی نخستین دوره مسابقات کشوری مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی در قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، مهندس مجتبی وزین افضل با اعلام این خبر افزود: مرحله استانی نخستین دوره مسابقات ملی مهارت‌های فنی و تخصصی شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی هماهنگ با سراسر کشور طی چهار روز در تاسیسات معصومیه، شکوهیه و آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد.

وی خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان از شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی قم در این دوره از مسابقات در چهار محور تعمیرات خطوط لوله آب، نصب انشعابات آب، آزمایشات فیزیک و شیمیایی و عیب‌یابی مدارهای فرمان در تابلو برق با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان قم یادآور شد: در مسابقات عیب‌یابی تابلو برق تیم تعمیرات تاسیسات برق آبفار قم، در مسابقات تعمیر لوله تیم سراب مهر ۲ و  در مسابقات نصب انشعاب آب تیم میراب سرچشمه کوثر ۱ عناوین نخست را به خود اختصاص دادند.

وی بازآموزی و ارتقا سطح فنی و مهارتی عوامل بهره‌بردار را از جمله اهداف این مسابقات عنوان کرد و گفت: با توجه به ارائه خدمات شرکت‌های آب و فاضلاب به صورت شبانه‌روزی همکاران بهره‌بردار ما باید آمادگی فنی لازم را با هرگونه حادثه احتمالی داشته باشند.

وزین افضل با بیان اینکه برگزاری مسابقات فنی و مهارتی به نوعی تمرین و به‌روزرسانی مهارت‌های تکنیسین‌ها است، ابراز داشت: امیدواریم بتوانیم در کنار افزایش سطح علمی کارشناسان و تکنسین‌های بهره‌بردار، دوره‌های آموزش‌های عملی و کارگاهی را برای ارتقا مهارت‌های فنی آن‌ها به منظور بهبود خدمات‌رسانی برگزار کنیم.

پایان خبر/

موضوع: اخبار عمومی
لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان قم

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان قم

  شرکت آب و فاضلاب استان قم

  شرکت آب و فاضلاب استان قم یک شرکت در شهر قم می باشد

   نظرات