تاپایان مهرماه 98 محقق شد: تولید بیش از یک میلیارد و843میلیون کیلووات برق در نیروگاه اصفهان

تاپایان مهرماه 98 محقق شد:
تولید بیش از یک میلیارد و843میلیون کیلووات برق در نیروگاه اصفهان

نیروگاه حرارتی اصفهان تا پایان مهرماه سال جاری، یک میلیارد و843 میلیون و242 هزار کیلووات برق تولیدی را به شبکه سراسری برق کشور تحویل داد که این میزان تولید برق، حدود 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل ، افزایش نشان میدهد.


مهندس امیر نریمانی، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق اصفهان، با بیان اینکه واحدهای مولد برق بخاری نیروگاه اصفهان حدود دو سوم برق کلان شهر اصفهان را تامین می نماید، گفت: درحالیکه نیم قرن از راه اندازی اولین واحدهای بخاری تولید برق این نیروگاه و حدود سی سال از عمر دو واحد بزرگ 320 مگاواتی آن می گذرد، نیروگاه اصفهان همچنان با حداکثر توان، برق تولید می کند و از ابتدای سال جاری تاکنون ببیش از یک میلیارد و843 میلیون و242 هزار کیلووات ساعت برق تولیدی را به شبکه سراسری برق کشور تحویل داده است.
به گفته مهندس امیر نریمانی این میزان تولید برق، با لحاط متوسط مصرف ماهیانه 200کیلووات ساعت برای هر خانوار، معادل مصرف برق سالیانه بیش از 760 هزار خانوار و جمعیتی بالغ بر دو میلیون نفر است.
نیروگاه اصفهان با پنج واحد مولد برق حرارتی، بخاری به ظرفیتهای متنوع و با مجموع ظرفیت نامی 835 مگاوات در جنوب غربی شهر اصفهان و در حاشیه رودخانه زاینده رود واقع شده است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق اصفهان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق اصفهان

  شرکت مدیریت تولید برق اصفهان

  شرکت مدیریت تولید برق اصفهان یک شرکت در شهر اصفهان می باشد

   نظرات