تقدیر معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جانشین شورای پدافند غیر عامل استان از مدیر عامل، معاون بهره برداری و مدیر دفتر مدیریت...

تقدیر معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جانشین شورای پدافند غیر عامل استان از مدیر عامل، معاون بهره برداری و مدیر دفتر مدیریت...

" منوچهر حبیبی " معاون سیاسی و امنیتی استاندار و جانشین شورای پدافند غیر عامل استان به پاس زحمات و تلاش های بی شائبه و مخلصانه سال ۹۸ در راستای اجرای برنامه های پدافند غیر عامل استان قزوین از مهندس " داراب بیرنوندی " مدیر عامل آبفا و رئیس کارگروه تخصص آب پدافند غیر عامل استان، مهندس " مهدی حسین خانی " معاون بهره برداری و مهندس " امراله قربانی " مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل آبفای استان قزوین با اهداء لوح، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در متن لوح تقدیر اهدائی آمده است، در گستره انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، تجلی عمل خدمتگزاران ، بسان گوهری شب چراغ بر تارک صحنه های ایثار و مجاهدت درخشیده و طالبان طریق عشق و سالکان سبیل ایمان را بر سرزمین امید و عافیت رهنمون ساخته است و بی شک این احساس تکلیف تا ظهور دولت یار، رمز بقاء و جاودانگی کشور امام زمان (عج) و تحت رهبری های زعیم عظیم الشان انقلاب حضرت آیت اله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) تداوم خواهد یافت.

بی شک یکی از مولفه های اقتدار ملی، پدافند غیر عامل می باشد که پیشبرد آن جز با اتکال به خداوند متعال، مدیریت جهادی، برنامه ریزی منسجم، حسن تدبیر و سازماندهی موثر ممکن نخواهد بود.

حفاظت از سرمایه های نامحسوس مردم و زیر ساخت های اساسی کشور ایران اسلامی، مجاهدتی سترک و قیامی به واقع فداکارانه است. با تلاش های جنابعالی در این راستا، برنامه های پدافند غیر عامل در مسیری روشن در حرکت است > از زحمات و تلاش های مخلصانه شما در اجرای برنامه های هفته گرامیداشت پدافند غیر عامل تقدیر و تشکر می گردد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین یک شرکت در شهر قزوین می باشد

   نظرات