شهردار یزد خاطر نشان کرد:...

شهردار یزد در نشستی با رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای اسلامی شهر و رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر خاطر نشان کرد: تمام توان ناوگان حمل و نقل عمومی را برای خدمت شهروندان به کار می بندیم.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین، تمهیداتی اندیشیده شد تا ناوگان حمل و نقل عمومی بیشترین خدمات را به مردم ارائه کند.

شهردار یزد با بیان اینکه تمام توان ناوگان حمل و نقل عمومی را برای خدمت شهروندان به کار می بندیم، از راه اندازی 14 دستگاه مینی بوس خریداری شده برای سرویس دهی به شهروندان خبر داد.

وی با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی در خصوص کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی صورت نگرفته و نرخ‌ها به قوت خود باقی است، افزود: با توجه به اجرای طرح سهمیه بندی سوخت بنزین در گام نخست، سهمیه مناسب برای تمامی ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شهری بنزین سوز با نرخ دولتی در نظر گرفته شده است.

در این نشست حمید رضا قمی رئیس کمیسیون شهر هوشمند شورای اسلامی شهر ، مهدی فعالی معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری، محمد رضا شفیعی رئیس و داود زارع و مجید فلاحتی معاونین فنی و اجرائی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد نیز حضور داشتند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات