برگزاری کارگاه آموزشی به مناسبت هفته کتابخوانی/ رونمایی از طرح کتاب را جابگذار

برگزاری کارگاه آموزشی به مناسبت هفته کتابخوانی/ رونمایی از طرح کتاب را جابگذار

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی کارگاه آموزشی" تحلیل و بررسی نقش تغییر و لزوم آن در زندگی شخصی انسان" در سالن کنفرانس ساختمان شهدای برق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، در این کارگاه آموزشی کتاب " چه کسی پنیر مرا جابجا کرد" نوشته اسپنسر جانسون مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
سخنران این کارگاه آموزشی روح الله معین فر مدرس NLP و مربی تغییر و تحول فردی و رئیس گروه بررسی و تحلیل حوادث دفتر فنی معاونت بهره برداری بوده است.
در کنار این کارگاه آموزشی از طرح "کتابت را جابگذار" نیز رونمایی شد،
رئیس گروه مدیریت اسناد و کتابخانه شرکت برق منطقه ای خوزستان در این زمینه گفت: طرح کتاب را جابگذار با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان کارمندان، پژوهشگران و مراجعان در شرکت اجرایی می شود.
فریده سالمی بیان کرد: بر اساس این طرح، کارمندان و پژوهشگران این شرکت کتاب های خود را در قفسه های تعبیه شده در جلوی درب ورودی ساختمان شهدای برق، چهارطبقه برق و بهره برداری در طبقه همکف قرار می دهند و دیگر کارمندان و مراجعان شرکت با توجه به علاقه خود این کتاب ها را مطالعه می کنند و دوباره به محل های تعبیه شده باز می گردانند.
وی با بیان اینکه این طرح برای یکسال اجرایی می شود، افزود: نشست های "کافه کتاب" شرکت برق منطقه ای خوزستان به زودی اجرایی و در این زمینه اطلاع رسانی های لازم انجام می شود
تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات