مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری: باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تمامی پروژه های شهرداری به انجام برسد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری: باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تمامی پروژه های شهرداری به انجام برسد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در نشست شورای معاونین شهرداری ضمن تبریک هفته بسیج از بسیجیان شهرداری تجلیل کرد و با اعلام اینکه نیروهای شهرداری ایثارگرانه به دنبال اجرای برنامه های شهرداری هستند گفت:سعی داریم تمامی فعالیتهائی را که در سال جاری برنامه ریزی نموده ایم به پایان برسانیم .

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه شهرداری تنها نهادیست که دارای بیشترین نیروی کاری می باشدگفت:با برنامه ریزی و اجرای برنامه های پیش بینی شده می توانیم بیشترین بهره را از وجود نیروهای شهرداری ببریم.

شهردار زرند خواستار آماده سازی تمامی امکانات و تجهیزات برای اجرائی پروژه های شهرداری شد و افزود:باید بر اساس برنامه زمان بندی شده تمامی پروژه های شهرداری به انجام برسد .

منتخب شورای شهر زرند از جایگاه بالای شهرداری گفت و افزود:باید به گونه ای عمل نمائیم تا علاوه برحفظ جایگاه و منزلت شهرداری ،همه نهادها و ادارات شهرستان نیز به آن اتکا نمایند .

وی از پرداخت 500میلیون تومان بدهی های شهرداری به اداره دارائی خبر داد و تصریح کرد:خوشبختانه باتلاش نیروها و معاونین شهرداری بدهی های گذشته شهرداری تسویه و این نهاد هیچ گونه بدهی به ادارت شهرستان ندارد .

این مقام مسئول در پایان خواستار بالابردن انگیزه کار کردن در نیروهای شهرداری شد و افزود: باید به گونه ای عمل نمائیم تا حس افتخار کار کردن در نیروهای شهرداری بیش از بیش به آنها القا شود .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات