ترمیم شبکه‌های برق‌رسانی در دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ

ترمیم شبکه‌های برق‌رسانی در دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ

به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مجید فرهزاد" با اشاره به آمادگی کامل حوزه بهره برداری شرکت توزیع برق استان برای ورود به فصل زمستان و بارندگی‌ها گفت: در منطقه موگویی شهرستان کوهرنگ پس از بازگشایی جاده در اوایل سال، این شرکت با بسیج امکانات خود تأمین تجهیزات و فراخوان پیمانکاران زبده، انجام اصلاحات اساسی در شبکه برق رسانی این منطقه را در دستور کار خود قرار داد .
وی در ادامه افزود: تعویض 28 پایه برق‌رسانی فرسوده، اصلاح پایه‌های کج، ریکلاژ شبکه، تعویض 100 عدد مقره، نصب و اصلاح 20 دستگاه مهار، اصلاح و تعویض 35 اصله دکل فلزی، اصلاح و جابجایی خط 20 کیلوولت خروجی خویه به سمت سوه، اورهال و آماده بکار نمودن دیزل 400 کیلوولت آمپری خویه جهت تأمین برق روستاهای منطقه در شرایط بحرانی، و.... از جمله اقدامات اجرایی این طرح بوده است .
وی با اشاره به نصب کلید مجهز به امکانات کنترل و قطع از راه دور در این منطقه با قابلیت دیتای مورد نیاز، گفت: خدمت‌رسانی و تأمین برق در مناطق دور افتاده و محروم استان از اولویت‌های کاری این شرکت است که با به‌کار گیری همه ظرفیت‌ها و تلاش کارکنان متعهد، رفع عیوب حادث شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام شده تا همه از برقی پایدار و مطمئن بهره‌مند شوند.

لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات