مشکل تأمین آب شرب 6 شهر استراتژیک خوزستان حل شد

مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری و تعمیرات آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان از عملیات تعمیرات اضطراری پایداری و بهینه سازی تأمین آب شرب شهرهای استراتژیک خوزستان، توسط معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان در مدت 24 ساعت خبر داد.

"کامران اژدری" در گفتگو با شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان اظهار داشت: عملیات پایداری و بهینه سازی تأمین آب شرب شهرستانهای آبادان، خرمشهر، شادگان، دارخوین، اهواز و سوسنگرد با تعمیرات و سرویس شیرهای سوزنی تأسیسات کیلومتر 50 و ایستگاه پمپاژ ام الدبس ظرف مدت 24 ساعت انجام شد.
وی افزود: ایستگاه پمپاژ ام الدبس تأمین کننده آب شهرهای استراتژیک خوزستان با بیش از دو و نیم میلیون نفر جمعیت و 52درصد جمعیت استان بوده و پایداری تولید آب این تأسیسات از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا مجموعه معاونت آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان با بهره وری از فرصت ایجاد شده تعمیرات دوره ای خود را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام رسانده است. لازم به ذکر است که در حالت عادی، این تعمیرات در این حجم تأسیسات، نیازمند یک هفته زمان می باشد.
مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری و تعمیرات آبرسانی سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: ایستگاه ام الدبس با انجام این تعمیرات، در حال حاضر 700 هزار مترمکعب در شبانه روز تولید پیوسته و پایدار دارد. این نکته قابل ذکر است که در مدت زمان این تعمیرات، با پشتیبانی ایستگاه پمپاژ قیصریه با ظرفیت آبرسانی 240 هزار مترمکعب در شبانه روز، هیچ کدام از شهرها دچار قطعی آب نشده و به بهترین شکل، شاهد موفقیت در انجام این امر بودیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات