آغاز روز شمار بهبود کمی و کیفی آب شرب 60 روستای آبادان

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان از آغاز مجدد پروژه تعویض و کارگزاری خط انتقال آب شرب تاسیسات آبرسانی روستایی شهید کشتکار شهرستان آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان عادل حرباوی با بیان این مطلب افزود: با تامین لوله های مورد نیاز عملیات تعویض و کارگزاری خط انتقال آب شرب تصفیه خانه شهید کشتکار از سر گرفته شد.

وی ادامه داد: این پروژه بدلیل فرسودگی خط انتقال تعریف شده و مقرر شد، این خط به میزان 9 کیلومتر از محل تصفیه خانه شهید کشتکار تا ایستگاه های پمپاژ شهدای آبادان و نصار تعویض و کارگزاری شود.

حرباوی از تامین 2 کیلومتر لوله پلی اتیلن 500 برای ادامه و اتمام این پروژه با مشارکت منطقه آزاد اروند خبر داد.

سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان با بیان اینکه تا کنون 7 کیلومتر از این خط انتقال کارگزاری شده است، گفت: تا پایان سال 97 و پس از کارگزاری 7 کیلومتر از این خط انتقال و بدلیل عدم تامین لوله های مورد نیاز این پروژه متوقف مانده بود.

وی اظهار کرد: با رایزنی و پیگیری های انجام شده و با حمایت و همکاری منطقه آزاد اروند، لوله های باقیمانده تامین شده و عملیات حفاری و کارگزاری لوله ها از سر گرفته شد.

حرباوی یادآور شد: تاسیسات آبرسانی روستایی شهدای آبادان 26 روستا جمعیتی بالغ بر 31 هزار و 380 نفر و تاسیسات آبرسانی روستای نصار 34 روستا جمعیتی بالغ بر 6 هزار و 620 نفر را تحت پوشش آبرسانی دارند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات