هدف از بازرسی پایش اجرای دستورالعمل ها و آیین نامه هاست


تیم بازرسی شرکت توانیر با هدف پایش اجرای دستورالعمل ها و آیین نامه های ابلاغی از سوی وزارت نیرو و توانیردر شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران حضور یافتند.

ابراهیم خوش چهره سرپرست تیم بازرسی شرکت توانیر در نشست با مدیرعامل و اعضای شورای معاونین شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران اظهار داشت: در راستای سیاستگذاری های شرکت توانیر و پایش شرکت ها در زمینه اجرایی کردن دستورالعمل ها و آیین نامه های مصوب وزارت نیرو بازرسی های دوره ای انجام می شود و گزارش اقدامات انجام شده به مدیرعامل شرکت توانیر اعلام می شود.

وی افزود:همه ما متعلق به خانواده بزرگ صنعت برق هستیم و هدف از این بازرسی ها رفع ابهامات و ایرادات موجود در فرآیندها توسط همکاران صنعت برق است تا از طریق سازمان های بیرونی موضوع مورد کشف و بررسی قرار نگیرد.

مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران نیز در این نشست اظهار داشت: بازرسی در سلامت اداری، شناسایی نقاط قوت و ضعف و روند عملکرد فعالیت ها بسیار موثر است.

وی ادامه داد: اعلام نکات کلیدی از سوی بازرسین بسیار موثر بوده و آنها با نگاهی خارج از مجموعه و با اشل و مقیاس دقیق تر راهکارهای بهتری برای ادامه فعالیت ها ارایه می دهند.

فرح زاد گفت: شرکت توزیع غرب مازندران دارای محیطی کاری – آموزشی است و همکاران همگام با فعالیت های کاری فعالیت های نوآورانه و خلاقانه در راستای ارایه خدمات بهتر به مشترکین را با رعایت قوانین وضوابط انجام داده اند هرچند اشتباهاتی ممکن است در اجرای فرایندها وجود داشته باشد اما اجرای قوانین برای کلیه همکاران در اولویت اصلی می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران افزود: شاید با این گستره جغرافیایی و این تعداد مشترک نداشته های زیادی در شرکت وجود داشته باشد اما در سال های اخیر اقدامات بسیار موثری در جهت سیستمی کردن فعالیت ها و حذف خطای انسانی در جهت بهبود خدمات به متقاضیان و مشترکین در سطح شرکت صورت پذیرفته و برنامه های پیش رو نیز گام های ارزشمندی در جهت بهبود هر چه بیشتر را با حضور نیروهای جوان و متخصص شرکت فراهم خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب) یک شرکت در شهر نوشهر می باشد

   نظرات