❇️ برگزاری دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی

❇️ برگزاری دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی◀️دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی روز یکشنبه برگزار شد و بیش از ٢٠ نفر از مراجعان حوزه‌های مختلف با سیدمحسن حمزه‌لو، مدیر کل راه و شهرسازی استان دیدار کردند و به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند.

◀️ مدیر کل راه و شهرسازی استان در حاشیه دیدار مردمی اظهار کرد: پاسخ‌گویی و رسیدگی به مشکلات مردم، وظیفه‌ای بر عهده مسئولان است و دیدارهای مردمی با همین رویکرد به شکل منظم در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می‌شود.

◀️وی با بیان این‌که مردم انتظار دارند مسائل و مشکلات خود را به صورت رودرو با مسئولان در میان بگذارند، افزایش امید اجتماعی را یکی از مهم ترین پیامدهای دیدار حضوری مردم و مسئولان برشمرد.

◀️ حمزه‌لو با تأکید بر این‌که بسیاری از مشکلات مردم در دیدارهای عمومی رفع شده است، ادامه داد: پاسخ‌گویی به درخواست‌های مردمی در چهارچوب ضوابط قانونی در رأس برنامه‌های اجرایی اين اداره قرار دارد.

◀️ دیدار مردمی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی روزهای یکشنبه برگزار می‌شود.متقاضان می‌توانند به دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی مراجعه‌ کنند.
@westmrud

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات