ایجاد تفکر جدید در راستای اهداف حاکمیتی شرکت هدف اصلی جا به جایی...

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای تهران در مراسم تکریم و معارفه مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: هدف اصلی جا به جایی مدیران مجموعه، ایجاد تفکر جدید در راستای اهداف حاکمیتی شرکت می باشد.

به گزارش روابط عمومی،  "احمد علی قربانیان" با بیان این مطلب اظهار کرد:  مدیر پیشین امور آب تهران بزرگ در سنوات گذشته عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای گذاشتند، اما نهایت تصمیم شرکت بر این امر قرار گرفت تا با ایجاد تغییر در مدیریت این امور بیش از پیش شاهد رشد و هم افزایی مجموعه امورهای آب تهران و شمیرانات باشیم.

قربانیان همچنین ضمن تشکر از زحمات "راما حبیبی" مدیر پیشین امور آب شمیرانات خاطر نشان کرد:  وی در هر اموری که  مسوولیت داشته است، منشاء خیر بوده و همواره از نقطه نظرات ایشان استفاده کرده ایم و امید داریم که با حضور خود همچنان  مجموعه آب منطقه ای تهران را یاری نماید.

رفع تصرف ۴۲ هکتار از حریم و بستر رودخانه های حوزه عملکرد امور آب تهران بزرگ

در ادامه این مراسم " علیرضا نیکنام" نیز با اشاره به اینکه  دوسال و اندی به عنوان مدیر امور آب تهران بزرگ خدمت کرده است ، عنوان کرد: این مسوولیت و تعهد با توجه به حجم بالای کاری و نیز انتظارات دستگاه های نظارتی فشار کاری بالایی را به همراه داشت که این تغییر می تواند در بالا بردن راندمان کاری اثربخش باشد.

وی افزود:  چنانچه در هر دستگاهی بالاترین سرمایه آن نیروی انسانی است، این امور نیز  متکی به نیروی انسانی خود بوده که باید توجه ویژه ای را برای جلب رضایت آن ها داشت.

نیکنام میزان رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه های این امور را از زمان مدیریت خود  ۴۲ هکتار دانست و اضافه کرد: همچنین ۹۱۹ حلقه چاه غیر مجاز با همراهی همکاران مسدود گردید که با این اقدام  از برداشت ۲۶ میلیون متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری  به عمل آمد.

مدیر پیشین امور آب تهران بزرگ یادآور شد: در زمان تصدی اینجانب از اضافه برداشت ۶۸ حلقه چاه های دارای پروانه جلوگیری، ۲۳ دستگاه حفاری غیر مجاز توقیف و نیز ۵۲۳ کنتور هوشمند نصب شد.

وی با تاکید بر اینکه عملکردی که حاصل شده است، حاصل تلاش تمامی  پرسنل این امور بوده است، گفت:  امیدوارم این همکاری ها و همدلی ها همچنان ادامه داشته تا شرکت آب منطقه ای تهران  به اهداف خود برسد.

"راما حبیبی" مدیر پیشین امور آب شمیرانات نیز با تشکر از معاون حفاظت و بهره برداری شرکت مبنی بر حسن ظن در جهت انتخاب وی اظهار کرد:  در امورهای آب همواره مشکلات و مسائلی  در راستای صیانت از منابع آب وجود دارد که امیدوارم با همدلی مضاعف و با همین نیروی انسانی اندک  به آن ها رسیدگی شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات