مدیریت شهری ارومیه با آمادگی کامل به استقبال باران و برف امروز می رود

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه از آماده باش کلیه نیروهای مدیریت شهری با آغاز بارش های  از بعد از ظهر امروز خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ امیر سحابی با اشاره به اعلام اداره کل هواشناسی استان مبنی بر ورود سامانه بارشی باران و برف از بعد از ظهر روز چهارشنبه ، بیان کرد: بیش از 1500 پرسنل سازمان های های معاونت خدمات شهری ازجمله مدیریت پسماند، سیما، منظر و فضای سبزشهری، مدیریت بحران، سازمان آتش نشانی شهرداری  در راستای خدمات‌ رسانی مطلوب در آماده‌ باش کامل به سر می‌برند .

وی با اشاره به آماده باش  شهرداری ارومیه برای بارش برف و باران ، افزود:  اکیپ ماشین آلات سازمان  های خدمات رسان شهرداری با آماده باش کامل  همزمان با بارش ها، مشکلات ناشی از بارش ها را رفع می نمایند .

معاون خدمات شهری شهردار ارومیه گفت:  برای جلوگیری از بروز آب گرفتگی ها درمعابر اقدام به انجام چندین نوبت لايروبي با هدف کاهش نقاط آبگيردر فصول بارندگي شده و در چندین نوبت همه کانال ها، رودخانه ها و مسيل هاي شهر ارومیه لايروبي شده است .

وی عنوان کرد:  مديريت شهري اروميه با برنامه ريزي از ماه هاي  گذشته براي بارش احتمالي باران و برف در آماده باش كامل است .

سحابی اظهار کرد: شهروندان ارومیه ای می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه بروز مشکل با شماره‌ های 137 در ارتباط باشند،  تا موارد در اسرع وقت پی ‌گیری شود

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات