مناسب سازی برخی از معابرشهر قزوین با اعتبار 250 میلیون تومان انجام شد

مناسب سازی برخی از معابرشهر قزوین با اعتبار 250 میلیون تومان انجام شد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: پروژه های مناسب سازی و ایمن سازی به دلیل تسهیلی که در تردد خودروها و عابران پیاده ایجاد می کنند، نقش مهمی در افزایش رفاه حال شهروندان هنگام تردد در معابر سطح شهر دارند و از پروژه های مهم مجموعه مدیریت شهری به شمار می رود.

وی عنوان کرد: با توجه به اهمیت این پروژه ها، همواره بازدیدهای میدانی توسط کارشناسان مجرب سازمان در سطح شهر انجام می شود تا در صورت لزوم اقدامات لازم برای مناسب سازی و ایمن سازی معابر سطح شهر را دردستورکار قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا مناسب سازی و ایمن سازی تقاطع پیروزی-نخبگان، محدوده بلوار شهید باهنر تا بلوار شهید بهشتی، بلوار انصارالحسین (ع)، میدان مادر، محدوده میدان ارتش، بلوار آیت الله مدرس، تقاطع شهید نواب صفوی- دانشگاه تربیت معلم، بلوار آزادگان- غیاث آباد، بلوار رزمندگان، خیابان عارف، بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و خیابان شهید دستغیب در دستورکار قرار گرفت و اجرایی شد.

جهانگیری خاطرنشان کرد: مناسب سازی و ایمن سازی این معابر شامل عملیات خاکبرداری، جدولگذاری، کف پوش بتنی، ساخت و نصب پل های فلزی، نصب علایم و ملزومات ترافیکی، استوانه ایمنی، گل میخ و روکش آسفالت بود.

وی یادآور شد: مناسب سازی و ایمن سازی بلوار دانشگاه بین الملل امام خمینی(ره) و خیابان شهید دستغیب، به دلیل تعدد مدارسی که در این محدوده وجود دارد، با اولویت تسهیل در تردد دانش آموزان انجام شده است.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات