سهمیه سوخت به خودروهای پلاک شخصی فعال در آژانس های تاکسی تلفنی اختصاص می یابد

سهمیه سوخت به خودروهای پلاک شخصی فعال در آژانس های تاکسی تلفنی اختصاص می یابد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: در پی اطلاعیه شرکت توزیع و پخش فراورده های نفتی و هم زمان با طرح سهمیه بندی بنزین، سازمان تاکسیرانی بر اساس چهارچوب های مشخص شده از سوی وزارت کشور اقدام به گردآوری و بارگذاری اطلاعات خودرویی و فردی رانندگان خودروهای پلاک شخصی که در شرکت های حمل و نقل درون شهری فعالیت می کنند نمود تا بتوانند سهمیه سوخت خود را دریافت نمایند.

وی ادامه داد: تعداد 107 شرکت حمل و نقل درون شهری (آژانس های تاکسی تلفنی) از سازمان تاکسیرانی مجوز فعالیت دریافت کردند که از این تعداد، 86 شرکت فعال است.

این مسئول افزود: در این شرکت ها دو دسته خودرو به جابه جایی مسافرین می پردازند؛ دسته اول تاکسی های پلاک ت نارنجی که سهمیه بنزین آن ها محفوظ و مشخص است و دسته دیگر خودروهای پلاک شخصی ساماندهی شده هستند که به تعداد 300 خودرو در این شرکت ها مشغول فعالیت هستند.

عرشیان تصریح کرد: جهت دریافت سهمیه بنزین، اطلاعات فردی و خودرویی و شماره شبای کارت رانندگان خودروهای پلاک شخصی فعال در آژانس های تاکسی تلفنی در سامانه ستاد سوخت وزارت کشور بارگذاری شده تا ما به التفاوت هزینه سوخت به حساب آنان واریز شود.

وی در خاتمه تاکید کرد: با بارگذاری این مشخصات، به طور جدی پیگیر اختصاص سهمیه سوخت خودروهای فعال پلاک شخصی از طریق اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور هستیم.

پایان پیام

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات