مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با فرماندار پارس آباد دیدار کرد

صبح امروز چهاردهم آذرماه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه ها و منابع آب مغان با فرماندار پارس آباد دیدار کرد.

مهندس عباس جنگی مرنی در این دیدار با اشاره به اینکه جایگاه مغان به دلیل وضعیت خاص منابع آب و خاک آن تصریح کرد: مغان به دلیل وضعیت مناسب منابع آب و خاک همواره مورد توجه بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از بزرگترین شبکه های شمالغرب کشور در حال حاضر در مغان در حال احداث است، اظهار کرد: تمام توان خود را بکار خواهیم بست تا شبکه آبیاری و زهکشی مغان در وقت مناسب به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل برنامه ریزی برای بهره برداری از شبکه پایاب خداآفرین را از ضروریات دانست و افزود: باید با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و مردم سعی کنیم از منابع موجود بهترین استفاده را نماییم.

مهندس جنگی مرنی همچنین با اشاره به پیشرفت شبکه آبیاری و زهکشی خداآفرین بیان کرد: بهره برداری به موقع و مناسب از این شبکه می تواند در توسعه همه جانبه مغان کمک شایانی داشته باشد.

فرماندار پارس آباد نیز در این دیدار با اشاره به اقدامات بسیار خوب دولت در بخش آب شهرستان، خواستار کمک وزارت نیرو برای اتمام پروژه بزرگ پایاب خداآفرین شد.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات