طرح توسعه میدان شهدای مهران

طرح توسعه میدان شهدای مهران


شهردار مهران با اشاره به اجرای طرح توسعه میدان شهداء، گفت: در راستای رفع مشکلات ترافیکی ، زیبا سازی و اصلاح هندسی طرح توسعه میدان شهداء این شهر اجرایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری مهران ، حجت الله نصیری پور بیان کرد: میدان شهداء مهران که در ابتدای این شهر از ورودی مسیر ایلام قرار دارد و محلی برای تجمع هیئت های مذهبی در عزاداری و دیگر مناسبت های در سال می باشد توسعه داده می شود.

وی افزود: کار اصلاح هندسی این میدان آغاز و ضمن استاندارد سازی، کارهای مختلفی از جمله نورپردازی با نصب چراغ روشنایی زیبا سازی می شود.

شهردار مهران تصریح کرد: علاوه بر این میدان طرح های دیگر از جمله احداث میدان حضرت زهرا(س) در تقاطع بلوار حضرت زینب (س) با نصب المان مخصوص و انتقال المان فانوس که اکنون در این مکان وجود دارد در دستور کار قرار دارد.

نصیری پور ادامه داد: با ایجاد میدان حضرت زهرا(س) تردد و عبور و مرور در تقاطع بلوار حضرت زینب(س) و بلوار حضرت ولی عصر (عج) روان و در مصرف سوخت شهروندان که اکنون باید مسیری را تا مقابل فرمانداری جهت دور زدن طی کنند کاسته می شود.

وی خاطر نشان کرد: سرویس های بهداشتی که در این مکان (مقابل آموزش و پرورش) نیز قرار دارند علاوه بر اینکه فرسوده و باعث کاهش دید رانندگان شده اند برداشته و به محل مناسب تری انتقال داده می شوند.

شهردار مهران اظهار کرد: همچنین طرح اصلاح هندسی دیگر میادین از جمله میدان امام حسین(ع) و میدان امام خمینی (ع) در دستور کار قرار دارد که طی فازهای بعدی عملیاتی می شوند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مهران

  منبع خبر

  شهرداری مهران

  شهرداری مهران

  شهرداری مهران یک شهرداری در شهر مهران می باشد

   نظرات